ZAGINIONY VLADYSLAV LOZIN - nad ranem wyszedł z mieszkania i słuch po nim zaginął

2022-05-11 16:00

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu na Targówku proszą o pomoc w odnalezieniu Vladyslava Lozina. Nastolatek z Ukrainy zniknął 10. maja. W naszym artykule znajdziecie jego rysopis i wszelkie ważne informacje.

Aktualizacja 12.05 - Vladyslav Lozin odnaleziony

Chłopiec zaginął nad ranem, 10. maja. Teraz jest już ze swoją rodziną. Akcja poszukiwawcza powiodła się, a Vladyslav jest cały i zdrowy.

Zaginiony Vladyslav Lozin - informacja o poszukiwaniach chłopca pojawiła się na stronie warszawskiej policji. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu na Targówku. Z udostępnionych przez nich informacji dowiadujemy się, że we wtorek, 10. maja około godziny 5:00 rano  Vladyslav wyszedł z miejsca zamieszkania przy ul. Askenazego. Do do tej pory nie wrócił i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodzicami. Mundurowi proszą o pomoc w jego odnalezieniu. My również włączamy się w akcję poszukiwawczą. W dalszej części artykułu znajdziecie rysopis chłopca i inne ważne informacje, które mogą umożliwić szczęśliwe zakończenie sprawy.

Kwaśniewski: Putin pokazał mi "guzik atomowy"

VLADYSLAV LOZIN - RYSOPIS

  • Wiek - 14 lat
  • wzrost około 160 cm,
  • szczupła budowa ciała,
  • twarz pociągła,
  • włosy czarne, do linii barków,
  • oczy koloru ciemnego.

Vladyslac Lozin może być ubrany w czerwoną kurtkę, żółto-czarny sweter, czarne spodnie jeansowe i buty sportowe. Może nosić maseczkę jednorazową. Prawdopodobnie ma ze sobą plecak Genesis Pallad 550. Chłopak zabrał z miejsca zamieszkania kartę miejską i telefon bez karty SIM.

Wszelkie informacje dotyczące chłopca i jego obecnego miejsca pobytu można kierować do Wydziału Kryminalnego KP Warszawa Targówek, tel. 47 723-87-50, Oficera Dyżurnego, tel. 22 674 59 06, 22 674 64 59 lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji. Informacje można także przesyłać na adres e-mail: [email protected]. Sprawa prowadzona jest pod numerem l.dz. SWD-173842/22.

Źródło: pragapn.policja.waw.pl

Źródło: AKTUALIZACJA: Vladyslav Lozin ODNALEZIONY