vivelo

i

Autor: Jacek Ponder

Targi Vivelo

A co, jeśli kupisz za dużo książek na Targach VIVELO? Nie ma takiego pojęcia jak „za dużo książek”!

2024-05-13 10:37

Na stoisku zlokalizowanym przy wejściu na Targi Książki i Mediów VIVELO będzie można wysłać zakupione na PGE Narodowym książkowe zdobycze do jednego spośród 27 000 punktów i automatów paczkowych DPD. Oczywiście w atrakcyjnej cenie! Kupuj książki bez ograniczeń dzięki DPD Polska! Partnerem Targów Książki i Mediów VIVELO jest DPD Polska.

A co nas czeka na tegorocznych Targach VIVELO?

Król i królowa polskiej literatury kryminalnej – Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda – będą czekać na swoich czytelników w sobotę 18 maja. Po godzinnej rozmowie na #ScenaGłówna będą podpisywali swoje książki. Będą to jedyne targi książki w stolicy w maju, na których ich spotkacie. Wojciech Chmielarz będzie opowiadał o tym, dlaczego ludzie chcą czytać kryminały i dlaczego zło ujawnia się tam, gdzie się kompletnie nie spodziewamy. W sprzedaży przedpremierowej dostępna będzie najnowsza powieść Chmielarza - „Zbędni”.

Swoją obecność potwierdzili również: Katarzyna Puzyńska, twórczyni sagi o policjantach z Lipowa, na kanwie których powstał serial telewizyjny „Lipowo. Zmowa milczenia”; Max Czornyj, autor bestsellerowych serii o komisarzu Eryku Deryle; Radomir Wit – autor książki „Negocjatorzy policyjni. Zawsze chodzi o życie”, Marcel Moss, który swoją pierwszą powieść „Nie odpisuj” napisał po tym, jak odwiódł internautkę od próby popełnienia samobójstwa oraz dr Zbigniew Nowak autor książki "Kara śmierci. Wybór czy konieczność?" z którym porozmawiamy o najgłośniejszych sprawach kryminalnych i wyrokach.

Gościem będzie też Magda Stachula, prekursorka gatunku domestic noir w Polsce, autorka książki „Idealna” . Podczas spotkania zapytamy scenarzystę Krzysztofa Gurecznego czym bestsellerowy thriller „Nieobliczalna” Magdy Stachuli urzekł filmowców, że zdecydowali się na przeniesienie go na ekran. W ekranizacji powieści udział wzięli m.in.: Agnieszka Grochowska, Julia Wieniawa, Magdalena Cielecka, Dawid Ptak i Andrzej Seweryn oraz Paweł Małaszyński, którego będziemy gościć na Targach VIVELO.

Nazwiska, nazwiska

Podczas czterech dni trwania Targów odwiedzający będą mieli możliwość spotkania się z takimi nazwiskami jak: Katarzyna Nosowska, prof. Jerzy Bralczyk, prezydent Aleksander Kwaśniewski, Szymon Hołownia, Maciej Orłoś, Tatiana Mindewicz-Puacz, Jarosław Kuźniar, wicepremier Krzysztof Gawkowski, Artur Andrus, Kazimiera Szczuka, Teresa Godlewska – która w swoim życiu była i milionerką i bankrutką, Radosław Piwowarski, Sławomir Koper, Anna Rozenberg, Ryszard Ćwirlej, Emilia Dziubak, Agata Passent, Jaga Hupało, Lidia Popiel, Jarosław Gugała, Cezary Harasimowicz czy Zbigniew Janas. Filip Chajzer promował będzie swoją autobiografię a Anna Wendzikowska poszuka z czytelnikami drogi ku szczęściu.

Źródło: A co, jeśli kupisz za dużo książek na Targach VIVELO? Nie ma takiego pojęcia jak „za dużo książek”!