answear

i

Autor: materiały prasowe

Warto wiedzieć

Czym jest Concept Store? Przybliżamy temat na przykładzie marki PRM

2024-07-09 10:32 Materiał sponsorowany

Chciałbyś odwiedzić Concept Store, ale zastanawiasz się, czym właściwie jest takie miejsce? Ten rodzaj sklepu wyróżnia się na tle innych ze względu na swoją wyjątkową koncepcję sprzedaży. Sprawdź jak działa Concept Store na przykładzie marki PRM i poznaj inspirujące środowisko mody i kultury.

Concept Store — charakterystyka sklepu

Czym jest Concept Store? Ta wyjątkowa koncepcja obejmuje sprzedaż i przedstawienie unikalnej oferty produktów jako całe doświadczenie i spójny wizerunek. Concept Store koncentruje się na prezentowaniu określonych kolekcji lifestylowych. Ma na celu stworzenie oryginalnego obrazu łączącego modę, akcesoria i kolekcjonerskie przedmioty.

Concept Store przyciąga uwagę konkretną myślą przewodnią, do której dopasowuje się całość prezentacji. Chcesz poczuć artystyczny klimat, jednocześnie mogąc zakupić elementy aranżacji? Concept Store jest właśnie takim miejscem!

Taki rodzaj sklepu pozwala także na poznanie asortymentu mniej popularnych i trudniej dostępnych produktów. Dlatego też jest ciekawym rozwiązaniem na przedstawienie wyboru towarów ze sklepów internetowych np. strony https://prm.com.

Jak marka PRM stworzyła swój Concept Store w Polsce?

Forma Concept Store w Polsce dopiero się rozwija. Jest niezwykle popularna we Włoszech, a także we Francji, szczególnie w większych miastach. Estetycznie zaprezentowane produkty przyciągają wzrok, dlatego wielu klientów preferuje przemyślane koncepcje nad chaotycznie ustawiane wyroby.

W celu zaspokojenia potrzeb klientów powstał w Polsce pierwszy Concept Store sklepu PRM. Znajduje się on w Warszawie w Fabryce Norblina. Prawie 600-metrowy obiekt pokazuje wysoką jakość produktów, a także ich wykorzystanie w ciekawych kompozycjach. Starannie zaprojektowane wnętrza tworzą niepowtarzalną atmosferę, co pozwala odzwierciedlić wartości i wyjątkowość prezentowanych marek. Możesz znaleźć tam limitowane kolekcje oraz kolekcjonerskie obiekty, a także specjalne dropy sneakersów czy odzieży.

answear

i

Autor: materiały prasowe

Czym wyróżnia się sklep marki PRM?

Sklep PRM to nie tylko odzież i akcesoria, ale i nowoczesne inspiracje modowe, które stają się częścią kultury. Concept Store od PRM oferuje wyselekcjonowane produkty — odzież, obuwie i akcesoria dla osób czerpiących z trendów, ale także i posiadających swój własny styl.

Jeśli szukasz niepowtarzalnych rozwiązań modowych i lifestylowych w wyjątkowej estetyce, Concept Store będzie miejscem dla Ciebie. Unikatowe połączenia i produkty od znanych marek z segmentu high-fashion m.in. Kenzo, Fiorucci, Sporty&Rich czy A Bathing Ape czekają na osoby z kreatywną duszą.

Concept Store to nowoczesne podejście do mody i sprzedaży towarów. Spójne aranżacje i prezentowanie wyrobów na podstawie tematu przewodniego pozwala na nieszablonowe podejście do mody. Sprawdź, czym zaskoczą Cię producenci i wysokojakościowe marki. Dzięki temu wyjątkowemu podejściu dostajesz nie tylko produkty, ale i inspiracje oraz doświadczenie, które zostanie z Tobą na długo.