Drożej na izbie wytrzeźwień? Sprawdziliśmy czy zmieniły się ceny w Warszawie

Izba wytrzeźwień
Autor: Canva Zdjęcie ilustracyjne

Minister Zdrowia podniósł maksymalną stawkę za nocleg na Izbie Wytrzeźwień. Wszystko wskazuje na to, że pobyt w tym "luksusowym hotelu" może kosztować jeszcze więcej niż dotychczas. Czy wzrosły ceny w Warszawie i czy pobyt tam można zarezerwować? Sprawdziła to ekipa Pierwszej Zmiany.

Ceny na Kolskiej bez zmian?

Około 50 zł drożej będzie kosztować nocleg w izbie wytrzeźwień. Według aktualnych wytycznych samorządy będą mogły pobierać maksymalnie 393,01 zł. Tak wynika z informacji ogłoszonej przez Ministra Zdrowia. Informacja ta wstrząsnęła panami z Pierwszej Zmiany VOX FM i w związku z tym postanowili sprawdzić u źródła. Zadzwonili więc do placówki przy ul. Kolskiej w Warszawie i tam okazało się, że ceny nie wzrosły. Czy w związku z tą "promocją" można zarezerwować pobyt z wyprzedzeniem? A może jednak trzeba pofatygować się samemu lub zwyczajne zadbać w inny sposób by tam trafić? Posłuchajcie sami wkrętki Norberta, Konrada i Pawelca.

Listen to "Drożej na izbie wytrzeźwień" on Spreaker.

Nowy rozdział życia wokalisty disco polo. Marek Gwiazdowski z MiG świętuje w towarzystwie innych gwiazd muzyki tanecznej

Nasi Partnerzy polecają