HIT! Barbie zmieniająca kolor. Dziecko nie wie, jak lalka będzie wyglądała

2021-04-08 11:46 M.W
Lalka Barbie zmieniająca kolor
Autor: Pixabay Lalka Barbie zmieniająca kolor

Barbie Color Reveal to kolejna propozycja od Barbie dla fanów i fanek tej lalki. Co jest w niej wyjątkowego? Lalka na oczach dziecka zmienia swój wygląd! Do ostatniej chwili nie wiadomo, co kryje się pod niebieską skórą lalki. Zobaczcie, jakie to super!

Barbie przechodzi na naszych oczach prawdziwą metamorfozę. Oprócz klasycznych piękności w stylu Barbie pojawiają się też nowe lalki – bez włosów, zbliżone kształtami do ludzkich, na wózku, o innym niż biały kolorze skóry. W ofercie jest też np. Ken z zestawem, w którego skład wchodzi pralka.

My chcemy wam dziś pokazać inną Barbie – Color Reveal, czyli lalkę zmieniającą kolor. W zestawie znajduje się lalka-niespodzianka zapakowana w przeźroczystą tubę. Lalka ma piękny niebieski kolor, ale wystarczy nalać wody do tuby, zamknąć ją szczelnie i chwilę poczekać, a lalka Barbie zmieni kolor. To jak będzie finalnie wyglądała jest niespodzianką. Każda z lalek ma inny kolor oczu, włosów, skóry i ozdobnego trykotu. W zestawie znajduje się peruka, spódniczka, para bucików dla lalki i magiczna gąbeczka. Wystarczy zmoczyć gąbkę zimną wodą, a następnie "umyć" twarz lalki lub jej włosy – pod wpływem zimnej wody usta lalki zmienią kolor, a na skórze pojawi się ozdobny malunek. Z kolei na włosach powstaną ozdobne pasemka. Proces ten można powtarzać do woli.

Na poniższym wideo zobaczycie, jak lalka Barbie Color Reveal mienia całkowicie swój wygląd.