Jerzy Stuhr na ostatnich zdjęciach

i

Autor: AKPA Przesuń, by zobaczyć

ZOBACZCIE SAMI

Jerzy Stuhr na ostatnich zdjęciach. Mimo choroby emanował radością i uśmiechem

2024-07-09 14:29

Jerzy Stuhr wielokrotnie walczył o swoje zdrowie, a nawet stoczył kilka pojedynków o swoje życie. 9 lipca 2024 Maciej Stuhr, potwierdził śmierć wybitnego aktora. Aktora, który aktywny zawodowo był praktycznie do samego końca. Ostatni raz publicznie pokazał się, podczas premiery spektaklu pt. Geniusz, w którym grał jedną z głównych ról. Zobaczcie zdjęcia na naszej stronie.

Spis treści

  1. Jerzy Stuhr - odwołane spektakle
  2. Jerzy Stuhr - ostatnie zdjęcia

Ostatnie zdjęcia Jerzego Stuhra wyraźnie pokazują, że choroba mocno zmieniła popularnego aktora. Mimo trudnych przeżyć i walki o zdrowie chętnie rozmawiał ze znajomymi z branży, w tym z Ewą Błaszczyk, uśmiechał się i z pewnością nikt nie spodziewał się, że będzie to ostatnia szansa na podanie mu ręki. Fotografie zrealizowano w lutym 2024 roku, w czasie premiery spektaklu "Geniusz" w Teatrze Polonia. Pojawił się tam wraz z żoną, a gdy tylko wszedł na scenę publiczność nagrodziła go głośnymi brawami. Jeszcze świeższe zdjęcie pojawiło się w kwietniu 2024. Maciej Stuhr opublikował je na swoim profilu w serwisie społecznościowym. Jerzy Stuhr pojawił się na próbie teatralnej swojego syna, jednak w pewnym momencie uciął sobie drzemkę. W teatrze czuł się jak w domu, więc czuł, że może tam odpocząć.

Jerzy Stuhr nie żyje. Aktor miał 77 lat. Na co chorował i jaka jest przyczyna śmierci?

Jerzy Stuhr nie żyje

Jerzy Stuhr - odwołane spektakle

Jerzy Stuhr w czerwcu 2024 odwołał wszystkie spektakle "Geniusza" w Teatrze Polonia. Na stronie teatru poinformowano: Drodzy Widzowie, z wielką przykrością informujemy, że z powodu choroby aktora musimy odwołać spektakl „GENIUSZ” w dniach 26, 27 i 28 czerwca oraz 1, 2 i 3 lipca 2024.

Jerzy Stuhr - ostatnie zdjęcia

Listen on Spreaker. Źródło: Jerzy Stuhr na ostatnich zdjęciach. Mimo choroby emanował radością i uśmiechem