Konferencja premiera i Ministra Zdrowia 28.04.2021. NOWE informacja o obostrzeniach! Co ogłosi Mateusz Morawiecki?

Mateusz Morawiecki ogłosi luzowanie obostrzeń na wakacje. Kiedy konferencja prasowa premiera i ministra zdrowia?
Autor: KPRM Mateusz Morawiecki ogłosi luzowanie obostrzeń na wakacje. Kiedy konferencja prasowa premiera i ministra zdrowia?

Konferencja premiera i Ministra Zdrowia 28.04.2021. NOWE informacja o obostrzeniach! Co ogłosi Mateusz Morawiecki? Do kiedy lockdown? Już w środę 28 kwietnia Mateusz Morawiecki wraz z Adamem Niedzielski na konferencji prasowej przedstawią informacje o tym, jak funkcjonować będziemy przez kolejne dwa tygodnie. Czy po majówce będzie odmrożenie gospodarki? O której i gdzie oglądać konferencję premiera 28 kwietnia?

Spis treści

  1. Konferencja premiera i ministra zdrowia 28.04.2021 - o której oglądać?
  2. Konferencja premiera i ministra zdrowia 28.04.2021 - gdzie oglądać na żywo w TV i online?

Konferencja premiera i ministra zdrowia 28.04.2021. Nowe informacje o obostrzeniach! Co ogłosi Mateusz Morawiecki? Konferencja prasowa dziś ma wielkie znaczenie dla Polaków. Wielu z nich liczy, że zniesiony zostanie zakaz wesel w Polsce. Na otworzenie czekają wciąż między innymi restauracje, puby i siłownie. Czy zostanie przedłużony lockdown? A może powrócimy do podziału Polski na strefy? Jako kryterium do wprowadzania lockdownu w poszczególnych regionach przyjęto wskaźnik liczby zachorowań na 100 tys. mieszkańców. Jeżeli średnia liczba wykrytych przypadków z ostatnich siedmiu dni jest większa niż 40 na 100 tys. mieszkańców, to w danym województwie wprowadzane są ostre restrykcje.

Przepychanki w Sejmie! Posłanka KO w starciu z Dworczykiem. Wszystko na oczach premiera

Konferencja premiera i ministra zdrowia 28.04.2021 - o której oglądać?

Centrum Informacyjne Rządu o tym, o której odbędzie się briefing prasowy ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michała Dworczyka, premiera, czy rzecznika prasowego rządu Piotra Müllera zawiadamia zazwyczaj tego samego dnia. W środę poinformowano, że Konferencja premiera i ministra zdrowia 28.04.2021 odbędzie się o godzinie 10:15.

Konferencja premiera i ministra zdrowia 28.04.2021 - gdzie oglądać na żywo w TV i online?

Konferencja Mateusza Morawieckiego 28 kwietnia będzie transmitowana przez największe stacje telewizyjne takie jak TVN24, Polsat News i TVP Info. Wystąpienie premiera będzie można również śledzić na oficjalnym profilu kancelarii premiera na Facebooku.

Źródło: Konferencja premiera i ministra zdrowia 28.04.2021. NOWE informacje o obostrzeniach! Co ogłosi Mateusz Morawiecki?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany