Bałtyk

i

Autor: Pixabay Pogoda na majówkę nad morzem - będzie chłodno, ale słonecznie

Majówka 2022 nad morzem - zobacz jaka jest prognoza pogody

2022-04-22 15:47

Wypad na plażę w nadmorskim kurorcie czy zwiedzanie Trójmiasta? Sposobów na majówkę nad polskim morzem jest wiele. Czy będzie słonecznie, a może spadnie deszcz? Poniżej szczegółowa prognoza na majówkę nad morzem.

Majówka 2022 - pogoda na wybrzeżu

  • Piątek 29 kwietnia

Początek majówki 2022 na wybrzerzu zapowiada się chłodno. Od 5 stopni w Gdańsku (Trójmieście) czy Koszalinie, do 7 kresek powyżej zera w okolicy Świnoujścia. Sporo chmur, przez które przebijać się będzie jednak słońce, a w Koszalinie i okolicach możliwe przelotne opady deszczu.

  • Sobota 30 kwietnia

Sobota zapowiada się dużo bardziej pogodna. Nad Zalewem Szczecińskim temperatury najwyższe na całym wybrzeżu - do nawet 12 kresek powyżej zera. W koszalinie 8 stopni, a nad Zatoką Gdańską do 7 stopni Celsjusza. Na niebie przeważać będzie słońce z odrobiną niegroźnych chmur.

CZYTAJ TAKŻE: Jaka będzie pogoda na weekend majowy 2022? Zobacz prognozę

Magda Bereda twarzą elektrośmieci?
  • Niedziela 1 maja

Niedziela będzie równie pogodna jak majówkowa sobota. Prawie bezchmurnego nieba możemy spodziewać się nad całym wybrzeżem. W Świnoujściu znów najcieplej - nawet 15 stopni powyżej zera, w Koszalinie 10 stopni, a w okolicach Trójmiasta termometry wskażą 12 kresek.

  • Poniedziałek 2 maja

Poniedziałek raczej deszczowy w pasie nadmorskim, wyjątkiem będzie tylko zachodnia część wybrzeża. W okolicy Zalewu Szczecińskiego będzie znów najcieplej - ponownie do 15 stopni. Koszalin czy Gdańsk deszczowy, a na termometrach maksymalnie 11 kresek powyżej zera.

CZYTAJ TAKŻE: Majówka 2022 - co na grilla oprócz mięsa? Przepisy na szybkie dania

  • Wtorek 3 maja

Majówka nad morzem pogodowo zakończy się słonecznym i prawie bezchmurnym niebem. W Trójmieście i Świnoujściu do 13 stopni, Koszalin chłodniejszy - 9 kresek powyzej zera. Wypoczywający na pomorzu tego dnia nie powinni spodziewać się opadów.