Młode pary rezygnują z tradycyjnej usługi

i

Autor: senivpetro/Freepik Młode pary rezygnują z tradycyjnej usługi

Młode pary rezygnują z tradycyjnej usługi. Szykuje się rewolucja w weselnych trendach?

2024-05-29 19:03

Lato jednoznacznie kojarzy nam się z sezonem weselnym. Ślub i wesele są jednym z najpiękniejszych i najważniejszych momentów w życiu. Pragniemy, aby ten wyjątkowy dzień trwał w pamięci naszej i zaproszonych gości jak najdłużej. Dlatego jedną z tradycyjnych usług, na którą decydują się nowożeńcy, jest zatrudnienie kamerzysty i fotografa. Słynna wedding plannerka Izabela Janachowska zdradza, że w 2024 roku ten trend przejdzie do lamusa. Na co będą stawiać młode pary w tym sezonie?

Piękna biała suknia, długi welon i elegancko przystrojona sala, do tego uśmiechnięci goście. Tak z pewnością wiele kobiet wyobraża sobie dzień swojego ślubu. Zanim do tego dojdzie, na młodą parę czeka długa lista rzeczy, o których należy pamiętać, aby ten wyjątkowy dzień przebiegł dokładnie, tak, jak to sobie wymarzyliśmy. Organizacja wesela to nie lada wyzwanie, dlatego za organizację tego niezwykle podniosłego wydarzenia należy zabrać się odpowiednio wcześnie. Znalezienie odpowiedniego miejsca, w którym zorganizujemy nasze przyjęcie, wystrój sali, dekoracja stołów, ułożenie weselnego menu i rozsadzenie gości to jedne z najważniejszych rzeczy, o których musimy pamiętać podczas organizacji weselnego przyjęcia. Chyba każda młoda para pragnie, aby wspomnienia z tego magicznego dnia pozostały w ich pamięci jak najdłużej. Jednak, jak powszechnie wiadomo, ludzka pamięć jest niezwykle ulotna. Z tego też powodu do jednej z usług, którą tradycyjnie zamawiano na weselne przyjęcia była obsługa kamerzysty i/lub fotografa.

Nie tylko Przemysław Kossakowski i Roksana Węgiel. Te gwiazdy także wzięły cichy ślub

Kamerzyści i fotografowie są passé. Na to teraz stawiają młode pary!

Niestety, usługi kamerzysty i fotografa z roku na rok są coraz droższe. Obecnie koszt zatrudnienia profesjonalisty, który uwieczni ten magiczny dzień, wynosi od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Nic więc dziwnego, że młode pary coraz częściej decydują się na rezygnację z usług kamerzysty i fotografa. Według słynnej polskiej wedding plannerki Izabeli Janachowskiej młode pary w nadchodzącym sezonie weselnym postawią na zatrudnienie wedding content creatora, czyli osoby, która zajmie się przygotowaniem materiałów, które nowożeńcy będą mogli umieścić na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Absolutnym tegorocznym hitem jest zatrudnienie wedding content creatora - osoby, która w dniu ślubu przygotuje wszystkie materiały na social media: zdjęcia, rolki, posty. Wiem, że są pary, które decydują się na taką usługę zamiast fotografa czy operatora - mówi w wywiadzie dla serwisu Plejada Janachowska.

W dobie, kiedy telefony stały się nośnikami danych, zdjęć i filmów i niemalże każdy z nas jest aktywny w mediach społecznościowych, takie rozwiązanie zdaje się być bardzo korzystne. Dzięki temu wspomnienia z naszego bajkowego wesela będziemy mogli odtworzyć w dowolnym miejscu o każdej porze dnia i nocy.

Myślicie, że wedding content creatorzy na dobre zastąpią tradycyjnych fotografów i kamerzystów podczas uroczystości ślubnych?

Źródło: Młode pary rezygnują z tradycyjnej usługi. Szykuje się rewolucja w weselnych trendach?