OGROMNE KORKI na Zakopiance. Z Krakowa do Zakopanego jedzie się 3 godziny [ZDJĘCIA]

2021-02-13 11:00 agada PAP.

Na Zakopiance w sobotę od rana tworzą się ogromne korki. Powodem jest wzmożony ruch samochodów, padający śnieg oraz kolizja czterech aut w miejscowości Naprawa. Przejazd Kraków-Zakopane zajmuje obecnie około trzech godzin. Szczegóły w artykule.

OGROMNE KORKI na Zakopiance. Sznur aut ciągnie się przez kilka kilometrów

Wraz z luzowaniem obostrzeń do Zakopanego tłumnie ruszyli turyści. Już w piątek na Zakopiance zaczęły tworzyć się ogromne korki. Te dają się we znaki kierowcom także od soboty rano. Kilometrowe korki tworzą się w newralgicznych punktach: przed wjazdem na dwupasmówkę w Skomielnej Białej oraz między Rdzawką a skrzyżowaniem ze światłami w Klikuszowej.

W miejscowości Naprawa samochód osobowy najechał na inny, ale ruch na Zakopiance w tym miejscu odbywa się w obu kierunkach – dowiedziała się PAP w suskiej komendzie policji.

ZOBACZ TEŻ: Roztańczone tłumy na Krupówkach. Turyści tańczyli do przeboju Sławomira "Miłość w Zakopanem" [WIDEO]

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Duży ruch na Zakopiance jest związany z poluzowaniem obostrzeń dotyczących hotelarstwa. Wiele osób postanowiło spędzić pod Tatrami walentynki. W weekend na Wielkiej Krokwi odbywa się także konkurs skoków.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected] Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Walentynki 2021 - jaka przygoda spotka Cię 14 lutego?

Pytanie 1 z 9
Na co dzień jesteś osobą, która...