Pełnia Różowego Księżyca ma ogromną moc. Te znaki odczują ją najbardziej!

i

Autor: canva

HOROSKOP

Pełnia Różowego Księżyca ma ogromną moc. Te znaki odczują ją najbardziej!

2024-04-25 9:58

Pełnia Różowego Księżyca 24.04.2024 ma sprawić, że niektóre osoby czekają ogromne zmiany. W miłości, finansach, a nawet w sferach duchowych. Zmienicie postrzeganie wielu spraw, dzięki czemu będzie żyło się łatwiej. Okazuje się, że według wierzeń jest to najlepszy czas w roku, bo kwietniowa pełnia niesie ze sobą największą moc. Które znaki zodiaku najbardziej ją odczują? Horoskop poznacie na naszej stronie.

Spis treści

  1. Różowy Księżyc 2024 - kiedy?
  2. Pełnia Księżyca w kwietniu 2024 - horoskop

Pełnia Księżyca w kwietniu 2024 dla trzech znaków zodiaku będzie szczególna. Dla jednych będzie to doskonały czas na znalezienie miłości, drudzy będą przyciągać pieniądze, a inni nabiorą dystansu i zaczną realizować swoje cele. Różowy Księżyc 2024 sprawi, że osoby spod konkretnych znaków zaczną intensywniej przeżywać ten czas. W ezoterycznych wierzeniach mówi się, iż jedyny naturalny satelita Ziemi ma wpływ na nasz charakter. Na przykład osoby urodzone w czasie nowiu księżyca mogą być bardziej introwertyczne i skupione na sobie, podczas gdy osoby urodzone w czasie pełni księżyca mogą być bardziej ekstrawertywne i nastawione na innych.

Różowy Księżyc 2024 - kiedy?

Pełnia Kiełkującej Trawy, Pełnia Jajeczna, Pełnia Rybna lub po prostu Pełnia Różowego Księżyca. Tak nazywa się zbliżająca pełnia i ma to związek z wierzeniami, obserwacjami czy nawet zwyczajami. Ta ostatnia wywodzi się od kwitnących w tym czasie w Ameryce Północnej różowych kwiatów floksu mchowego. Jajeczna natomiast wywodzi się prawdopodobnie z dawnych zwyczajów związanych z czasem Wielkanocy. Kury niosły więcej jaj, co symbolizowało nowe życie i odrodzenie.

Krzysztof Rutkowski: TAK WYGLĄDAŁ 23 lata temu! Niewiarygodne, jak się zmienił!

Jednak wróćmy do wierzeń, że Pełnia Różowego Księżyca to nie tylko piękne zjawisko na niebie, ale przede wszystkim moment szczególnej energii. W astrologii wiążę się ten czas z emocjami, intuicją, kreatywnością i nowymi początkami. Co to oznacza? Warto wtedy pogodzić się z przeszłością, rozpocząć nowe projekty czy podjąć refleksję nad swoimi uczuciami i potrzebami!

Zobacz co się działo podczas akcji tankuj z VOX FM

Pełnia Księżyca w kwietniu 2024 - horoskop

Pełnia Księżyca w kwietniu 2024 najbardziej wpłynie na znaki wodne. Są wrażliwe, niespokojne, analizują i cierpią na wiosenną bezsenność. Od tego momentu jednak dostaną energii do działania i zaczną cieszyć się życiem, a także szczęściem. Smutki wyleczą wszystkie osoby spod znaku Raka. Jeśli czuliście się zagubieni, nie widzieliście swojej drogi albo nie wiedzieliście, jaką decyzję podjąć, to od 24 kwietnia przyjdzie Wam to z większą łatwością. 

Pełnia Różowego Księżyca 2024 pozytywnie wpłynie tez na Ryby. Przyciągniecie pieniądze, a co więcej poprawicie stan swojego zdrowia. Od tego momentu nie będziecie czuć zmęczenia i wasze dotychczasowe problemy wynikające ze stresu odejdą w niepamięć. Teoretycznie kwietniowa pełnia powinna sprzyjać Bykom, które mają teraz swój czas. Jednak więcej szczęścia, szczególnie w miłości, będą mieć listopadowe Skorpiony. W ostatnich miesiącach osoby spod tego znaku obawiały się o swoją przyszłość zarówno zawodową, jak i miłosną. Od 24 kwietnia czekają was przespane noce, bo przestaniecie bezsensownie analizować. Co więcej, wszystko, co sobie wymarzycie będzie się powoli urzeczywistniało.