Julinek Park 2-3 września

i

Autor: materiały prasowe

WYDARZENIA

Powitanie szkoły z masą uśmiechu i świetnej zabawy w Julinek Parku

2023-08-29 10:58

Przygotujcie się na niezwykłe cyrkowe przeżycia! Najbliższy weekend w Julinek Parku pełen będzie magicznych sztuczek, oszałamiających iluzji i mnóstwa dobrego humoru. Czy można sobie wyobrazić powrót do szkoły w lepszym stylu?

2 i 3 września w Julinek Parku miną pod znakiem obolałych ze śmiechu brzuchów i wzroku pełnego zdziwienia. Dlaczego? Na scenie pojawi się prawdziwy mistrz iluzji, Konrad Modzelewski, którego show pełne jest niezwykłych efektów i magicznych sztuczek, które przypadną do gustu zarówno tym mniejszym, jak i większym widzom. Sznurek, który zaskakująco gubi swoje końce, unikająca grawitacji kula oraz znikająca chusta – to tylko niektóre spośród licznych niespodzianek, które przygotował dla Was Konrad! Co więcej, nie będziecie tylko obserwatorami tego widowiska, ale staniecie się jego częścią, ponieważ nawet prawdziwy magik potrzebuje czasem podpowiedzi i porady ze strony swojej publiczności. Kto nie może się doczekać, aby wkroczyć na scenę i mu pomóc?

Nie zabraknie również filmowych przeżyć – w mobilnym kinie 5D, w sali kinowej z wygodnymi fotelami, które wibrują w rytm akcji, będziecie mogli oddać się ulubionym historiom w trójwymiarowym obrazie. Ale to nie koniec, bo poczujecie także powiew wiatru, krople deszczu i zapachy unoszące się w powietrzu. Wspaniała zabawa gwarantowana!

Wpadki w szkołach, sztuczki na ściąganie - Ewelina pyta i nie błądzi #1

Julinek Park 2-3 września: HARMONOGRAM

  • 13:00 – Warsztaty kreatywne – MAŁA SCENA
  • 14:00 – Pokaz iluzji – Iluzjonista Konrad Modzelewski – DUŻA ARENA
  • 15:30 – Piana party – PARK WODNY
  • 16:00 – Pokaz iluzji – Iluzjonista Konrad Modzelewski – DUŻA ARENA
  • 17:00 – Mini disco i bubble show – MAŁA SCENA

Jak zwykle, do dyspozycji gości są wszystkie popularne i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową zabawę w sercu natury, m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw. Na miłośników wodnej rozrywki czeka również Park Wodny pod gołym niebem, gdzie basen o głębokości do 2 metrów, 5 zjeżdżalni, kurtyny i armatki wodne gwarantują niezapomnianą zabawę. Znajduje się tam również strefa z ograniczoną ilością wody (spray park), a komfort kąpieli zapewnia temperatura wody od 25 do 29 stopni Celsjusza. Z kolei w strefie relaksu, na jednym z 2000 leżaków, można cieszyć się wspaniałą, letnią atmosferą.

2 września możecie skorzystać z fantastycznej promocji. Z kodem PIKNIK wstęp do Parku Wodnego będzie w cenie biletu do parku atrakcji. Nie przegapcie takiej okazji!

Julinek Park 2-3 września HARMONOGRAM

i

Autor: materiały prasowe

Ile masz w sobie z dziecka? Odpowiedz na pytania i sprawdź!

Pytanie 1 z 10
Twoi znajomi organizują imprezę tematyczną. Co ty na to?
Źródło: Powitanie szkoły z masą uśmiechu i świetnej zabawy w Julinek Parku