Motocyklista zginął na DK 92! Czarna seria na wielkopolskich drogach

i

Autor: Magdalena Witt-Ratowska Motocyklista zginął na DK 92! Czarna seria na wielkopolskich drogach

RAPORT Z ANTENY 28.06.2021: pijany kierowca wjechał w pieszych. Są poszkodowani

2021-06-28 11:19

Zatrzymali go, trzeźwieje w areszcie. W Sobótce na Dolnym Śląsku pijany kierowca wjechał w pieszych, ucierpiał starszy mężczyzna. To nie jedyna interwencja policji, wandalami, którzy zdewastowali cmentarz żydowski w Bielsku Białej są nastolatkowie. Zniszczyli kilkadziesiąt nagrobków. Więcej dowiecie się z dzisiejszego raportu z anteny!

Pijany kierowca wjechał w ludzi na chodniku. Do tragedii doszło w Sobótce na Dolnym Śląsku. Potrącił w sumie trzy osoby. Jak się okazało, kierowca miał ponad półtora promila alkoholu we krwi. Wciąż trzeźwieje. Grozi mu nawet 5 lat więzienia. Na skutek wypadku do szpitala trafił 70-letni mężczyzna. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Raport z anteny 28.06, godz.10

RAPORT Z ANTENY 28.06.2021: nastolatkowie zniszczyli cmentarz żydowski!

Wandale, którzy zdewastowali cmentarz żydowski w Bielsku-Białej są już w rękach policji. Jak się okazało, to dwaj dwunastolatkowie i jeden trzynastolatek. Nastolatkowie zniszczyli blisko 70 macew. Część przewrócili, inne połamali. W naprawę nagrobków włączyli się internauci. Chcą uzbierać sto tysięcy złotych na ratowanie zabytków.

RAPORT Z ANTENY 28.06.2021: 5 latka zraniona śrubą silnika!

Niewinna zabawa mogła zakończyć się tragicznie. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku na jeziorze Bełdany na Mazurach. 5-latka została zraniona w nogę śrubą silnika. Wcześniej na materacu ciągnął ją za żaglówką ojciec.