Sklepy otwarte w Wigilię: gdzie na zakupy w święta? [24.12.2020]

2020-12-24 0:31 a.d.
Sklepy otwarte w Wigilię: gdzie na zakupy w święta? [24.12.2020]
Autor: Canva.com Sklepy otwarte w Wigilię: gdzie na zakupy w święta? [24.12.2020]

Sklepy otwarte w Wigilię: gdzie na zakupy w święta? To pytanie z pewnością pojawi się w głowach wielu z nas! Nawet jeśli sądziliśmy, że jesteśmy dobrze przygotowani na nadchodzące święta, to zapominać jest rzeczą ludzką. Każdy z nas potrzebuje czasem szybko dokupić drobny produkt lub mały upominek dla niespodziewanego gościa. Gdzie zrobić zakupy 24 grudnia?

Chociaż w grudniutrzy niedziele są handlowe, to praca i inne obowiązki sprawiają, że zapominamy o niezbędnych składnikach potraw czy prezentach dla przyjaciół lub dalszej rodziny. Gdzie zrobić zakupy 24, 25 i 26 grudnia? Wigilia to czas, który większość z nas chce spędzić z rodziną. Prywatne firmy decydują się zazwyczaj o zwolnieniu pracowników już po godzinie 14. Tak też czynne są zazwyczaj lokalne sklepiki. Praca w Wigilię czeka jednak tych, którzy obsługują duże sklepy. Tu jednak musimy pamiętać, by wyrobić się do godziny 18! Pracownicy supermarketów też nie mogą przecież doczekać się świat! W 2020 roku niektóre z nich mogą być czynne nieco dłużej lub krócej, co związane jest z epidemią koronawirusa w Polsce. Wiele osób zdecydowało się na wigilijne dyżury, bo w tym roku nie planują dużych, rodzinnych świąt. Warto przypomnieć, że w tym roku przy wigilijnym stole prócz domowników może zasiąść dodatkowo jedynie jeszcze pięć osób.

Sklepy otwarte w święta - gdzie na zakupy 25 i 26 grudnia?

W Boże Narodzenie zamknięte będą wszystkie sklepy i supermarkety. Wybrać możemy się natomiast do kina, a zapasy uzupełnić na stacji benzynowej. W drugi dzień świąt w niektórych sklepikach osiedlowych będziemy mogli zrobić zakupy. Dotyczy to tylko jednak tych placówek, gdzie za ladą stanie właściciel.

Zawieszka choinkowa DIY - tutorial
Źródło: Sklepy otwarte w Wigilię: gdzie na zakupy w święta? [24.12.2020]
Nasi Partnerzy polecają