Szkoły w Polsce odwołują zajęcia. Wszystko z powodu ataku zimy. W zaspie utknęło małżeństwo! [WIDEO]

2021-02-09 10:57 a.d.

Szkoły w Polsce odwołują zajęcia. Wszystko z powodu ataku zimy. W zaspie utknęło małżeństwo! Na północy kraju - jeździ się fatalnie, a strażacy wyciągali z zasypanego samochodu ciężarną kobietę i jej męża. Na trójmiejskich trasach trudne warunki do jazdy, wciąż zalega na nich mnóstwo śniegu.

Spis treści

  1. Atak zimy w Polsce - w zaspie utknęło małżeństwo!
  2. Atak zimy w Polsce - zobacz WIDEO

Ze względu na trudne warunki pogodowe w powiecie szczecineckim, część zajęć w klasach 1-3 odbywa się dzisiaj online. Niektóre zostały w ogóle odwołane. Tak jest w Zespole Szkół nr 1 w Białym Borze.

Atak zimy w Polsce - w zaspie utknęło małżeństwo!

Nietypowa akcja strażaków miała miejsce również w warmińsko-mazurskim. Musieli oni wydostać ze śniegu auto z ciężarna kobietą i jej mężem w środku. W nocy oboje utknęli w zaspie śnieżnej na lokalnej drodze niedaleko Mikołajek. Małżeństwo właśnie wracało ze szpitala. Najpierw na pomoc wezwali policję, ale radiowóz też przegrał z białym puchem. W końcu z pomocą przyjechali strażacy i... wyciągnęli oba samochody. Przyszła mama została odwieziona do domu, a służby zawiadomiły zarządcę drogi, że lokalna trasa jest kompletnie nieprzejezdna.

Atak zimy w Polsce - zobacz WIDEO

Więcej znajdziecie w naszym materiale WIDEO! A w raporcie również o:

  • Będzie mniejsza i opóźniona! W czwartek do Polski trafi dostawa szczepionek od firmy Moderna
  • ​Jarosław Gowin premierem w rządzie współtworzonym przez Platformę? To możliwe- przyznaje w rozmowie z nami wicemarszałek Małgorzata Kidawa Błońska.
Kierowcy walczą z zimą