Już jutro Escape Room online w zielonogórskim Norwidzie

2021-04-01 8:24 Klaudia Pieszczyńska
book
Autor: pixabay.com

To okazja do przeniesienia się w wyjątkowy świat baśni! Już jutro zielonogórski Norwid będzie świętować Międzynarodowy Dzień Książki Dziecięcej. Z tej okazji przygotowuje wiele atrakcji online dla najmłodszych, w tym m.in. baśniowy Escape Room. Więcej w artykule.

Już jutro w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze wielkie świętowanie Międzynarodowego Dnia Książki Dziecięcej. Z powodu pandemii koronawirusa całość odbędzie się online. 

Kociarnia w Zielonej Górze - koty do adopcji

Zachęcamy do udziału w naszym baśniowym Escape Roomie. W ramach wydarzenia zabierzemy najmłodszych do wyjątkowego, baśniowego świata. Na dzieci czekają, m.in. baśniowe rebusy czy krzyżówki. 

Mówi Anna Urbańska z biblioteki. Najmłodsi będą mogli poznać także różnorodne ciekawostki o literaturze dziecięcej.

Zamieszczać będziemy, m.in. ciekawostki o Andersenie, ale również o literaturze dziecięcej i młodzieżowej. 

Dodaje Urbańska. Całość już jutro o godzinie 10, całkowicie online na facebookowym profilu Norwida! Baśniowe łamigłówki mogą okazać się świetną zabawą dla całych rodzin. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Już jutro Escape Room online w zielonogórskim Norwidzie
Nasi Partnerzy polecają