gorzów budowlanka dach 1

i

Autor: materiały CEZiB Gorzów Tak wygląda dach po przejściu wichury.

Gorzów: Zamiast na sali... ćwiczą w auli. Wszystko przez wichury!

2022-02-22 17:06

Niestety w weekend (19-20.02) podmuchy, które osiągały w porywach 90km/h, zmiotły część dachu z jednej z gorzowskich szkół na Piaskach. Budynek został odpowiednio zabezpieczony, szkoła czeka na decyzje ubezpieczyciela.

Niż Eunice zerwał część dachu sali gimnastycznej Zespołu Szkół Budowlanych przy Okrzei. Szkody poczynił także deszcz. Uszkodzone jest poszycie oraz orynnowanie. Ta część budynku została wyłączona z użytkowania i czeka na naprawę.

- Dach na bieżąco zabezpieczyliśmy, by nie zalewało pomieszczeń. Zgłosiliśmy sprawę do ubezpieczyciela oraz do miasta. Zleciliśmy wykonanie kosztorysu napraw. Możemy się spodziewać, że nie będą to małe kwoty. Wiatr zerwał całe opierzenie czyli rynny i dużą część dachu - wyjaśnia Magdalena Łabuza, dyrektor CEZiB-u, któremu podlega Budowlanka.

gorzów budowlanka dach 2

i

Autor: materiały CEZiB Gorzów Uszkodzony dach i rynny ZSB przy Okrzei.

Dokumenty trafiły do ubezpieczyciela. Szkoła czeka na rozpatrzenie a uczniowie na naprawę, by mieć w-f na sali gimnastycznej. Póki co trenują w auli.

Jeśli chodzi o Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu przy Warszawskiej, które jest w trakcie budowania, tam wiatrzysko nie spowodowało szkód.

Jechał i pachniał marihuaną. W bagażniku miał jej 115 kilogramów

QUIZ. Jaki zawód do Ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 9
Czy byłeś/aś pilnym uczniem?
Źródło: Gorzów: Zamiast na sali... ćwiczą w auli. Wszystko przez wichury!