gorzów lodowisko 1

i

Autor: Fragles/ archiwum Już można korzystać z lodowiska.

Świeża tafla lodowiska czeka na gorzowskiej Słowiance

2021-11-05 11:13

To jedna z zimowych atrakcji w Gorzowie, by nie powiedzieć jedyna, jeżeli nie spadnie śnieg. W piątkowe południe (5.11) obiekt zostanie otwarty. Przez ostatnie kilkanaście dni woda była mrożona. Wszystko jest już gotowe.

Przygotowano 271 par łyżew o rozmiarach od 25 do 48. Najmniejsze zostały teraz zakupione, nowe są także kaski. Do nauki jazdy są pingwinki i delfiny- w sumie osiem sztuk. W tym sezonie lodowisko świętuje 20 urodziny, więc nie zabraknie atrakcji i niespodzianek dla całych rodzin.

- Każdy weekend od 10 listopada jest zaplanowany tematycznie. Czeka mnóstwo niespodzianek. Pokaz dadzą nasi gorzowscy freestyle'owcy. Będą połykacze ognia, a przed świętami przyjedzie Królowa Śniegu. Będziemy się bawić na lodzie - mówi Joanna Kasprzak Perka, prezes Słowianki.

gorzów lodowisko 2

i

Autor: Fragles/ archiwum Sprzęt jest przygotowany.

Szykujcie się do ślizgania w piątek od godz. 12. Lodowisko będzie otwarte od poniedziałku do czwartku od 12 do 21, a od piątku do niedzieli do 22. Rolba będzie wyjeżdżać dwa razy po pół godziny o 15 i 18. Obserwujcie facebook'a Słowianki.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

QUIZ. Rozpoznasz celebrytę po krótkim opisie? Połowa punktów to już sukces

Pytanie 1 z 10
Słynie ze swojego ciętego języka i kilku głośnych rozwodów. Ostatnio bardzo mocno zaangażowała się w produkcję filmu
Źródło: Świeża tafla lodowiska czeka na gorzowskiej Słowiance