Wieża do skoków na bungee POWSTAJE NAD MALTĄ! Nowa atrakcja zaskoczyła mieszkańców!

2021-04-14 15:01 DR
Wieża do skoków na bungee nad Maltą w Poznaniu
Autor: Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji Wieża do skoków na bungee nad Maltą w Poznaniu

Takiej atrakcji nad Maltą nie spodziewał się nikt. Od jakiegoś czasu jest tam stawiana wieża, z której za jakiś czas będzie można skoczyć na bungee. Kiedy będzie można skakać? Co wiadomo w tej sprawie? Przeczytajcie więcej na naszej stronie internetowej.

Od jakiegoś czasu do naszej redakcji docierały pytania dotyczące toczących się nad Maltą prac. Pytaliście nas, co robi tam ciężki sprzęt skoro czyszczenie dna jeziora zakończyło się już jakiś czas temu. Okazuje się, że maszyny tam pracujące absolutnie nie mają z tym związku. Nad Maltą stawiana jest WIEŻA DO SKOKÓW NA BUNGEE. 

Jak informują Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji stawianiem obiektu zajmuje się prywatna firma, która zajmie się organizacją tego miejsca. Miasto tylko udostępnia teren. Umowa ma być podpisana na przynajmniej trzy lata. 

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że w maju wszystko ma być gotowe. Nie wiadomo jednak czy sprawne uruchomienie tej atrakcji umożliwią obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. 

Do tego tematu będzie wracać. Nasi dziennikarze starają się skontaktować z firmą, która stawia wieżę do skoków na bungee nad poznańską Maltą. Wtedy z pewnością poznamy więcej szczegółów. 

Pędził motocyklem ponad 200 km/h

Mało kto pamięta, ale taka atrakcja była już kiedyś nad Maltą. Wieża była dokładnie w tym samym miejscu. Było to jednak kilkanaście dobrych lat temu. Jak widać, moda na takie rozrywki wraca. A na koniec wyobraźcie sobie, że TAKI SKOK będzie już niedługo możliwy nad Maltą… 

QUIZ. Czy masz wyczucie stylu? Mniej niż 5/10 to wstyd

Pytanie 1 z 10
Najmodniejsza fryzura kobieca w tym sezonie to:
Źródło: Wieża do skoków na bungee POWSTAJE NAD MALTĄ! Nowa atrakcja zaskoczyła mieszkańców!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany