Radom. Zbliża się II Ogólnopolski Festiwal Opowiadaczy

2022-06-23 11:34 A.B
II Ogólnopolski Festiwal Opowiadczy
Autor: pixabay

Wielkimi krokami zbliża się II Ogólnopolski Festiwal Opowiadaczy, który już 2 lipca. Uczestników wydarzenia w świat baśni, legend i mitów będzie wprowadzać 23 opowiadaczy z całej Polski. Organizatorem wydarzenia jest Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu i Krąg Opowieści.

Będą opowieścią zapraszać w baśniowe światy - mowa o II Ogólnopolskim Festiwalu Opowiadaczy. Organizatorem imprezy jest Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu wraz z Kręgiem Opowieści. - Zaplanowaliśmy wiele atrakcji - mówi Bartłomiej Kopiński, jeden ze współorganizatorów:

Dla publiczności zaplanowaliśmy szereg występów. Zaczniemy 2 lipca, w sobotę, o 10 rano występami dla dzieci. Będą to właśnie bajki, baśnie, mity, legendy. Później, o godzinie 13, wybieramy się na spacer po Radomiu. Będzie to spacer też z opowieściami, czyli poznamy troszkę nasz Radom, ale od takiej innej strony. Będziemy opowiadać o różnych zdarzeniach jakie faktycznie miały miejsce na terenie naszego miasta. No i na finał, który o godzinie 19, wrócimy do ogrodu Miejskiej Biblioteki Publicznej na noc opowieści, który na pewno wcześnie się nie zakończy.

Przypomnijmy, II Ogólnopolski Festiwal Opowiadaczy już 2 lipca w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Start godzina 10. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Szczegóły wydarzenia dostępne na fun page-u Kręgów Opowieści.

Nasi Partnerzy polecają