Angelika Żmijewska z zespołu Topky smaży się na wakacjach. Pokazała gorące filmy!

i

Autor: Instagram.com/angelika.zmijewska

disco polo

Angelika Żmijewska z zespołu Topky smaży się na wakacjach. Pokazała gorące filmy!

2023-07-25 20:40

Jedni koncertują, a inni... bawią się na wakacjach! Gwiazdy disco polo starają się wykorzystać każdą wolną przestrzeń między kolejnymi występami i regenerują swoje siły. Na taki plan zdecydowała się też wokalistka zespołu Topky - Angelika Żmijewska. Piosenkarka pojechała do chorwackiego Zadaru. I rozpala fanów filmami z urlopu.

Angelika Żmijewska na wakacjach

Sezon letni dla gwiazd disco polo to prawdziwa orka. Jeżdżą z miasta do miasta, a przy tym muszą pamiętać, żeby zawsze dać z siebie wszystko i dobrze wyglądać. Kalendarze pękają w szwach, a niektórzy nie mają nawet jednego tygodnia bez żadnego występu. Nic dziwnego, że przy takiej pracy trzeba czasem wybrać się na urlop, żeby zbyt szybko się nie wypalić i móc nabrać mocy na kolejne pokazy wokalne. Na wakacje zdecydował się ostatnio m.in. Dawid Narożny, który pojechał do Turcji, po koncertowym weekendzie odpoczywa też jego była żona - Magda Narożna, a teraz pochilować pojechała z kolei wokalistka zespołu Topky - Angelika Żmijewska. Młoda piosenkarka jako swój wakacyjny kierunek wybrała jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie, czyli słoneczny Zadar w Chorwacji. Angelika na bieżąco dzieli się z fanami fotkami i filmami z wyjazdu, a te robią wrażenie.

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Angelika Żmijewska (Topky) wypoczywa

Angelika zdecydowanie ma dużo szczęścia, bo trafiła na idealną pogodę. Na jej stories widzimy masę słońca i pięknych widoków. Wokalistka wykorzystuje to m.in. na opalenie. W jej social mediach możemy oglądać stories w bikini, ale i podziwiać ulice Zadaru. Angelika postanowiła bowiem na aktywny urlop i zwiedza Chorwację, dzieląc się tym z fanami na swoim Instagramie. Odwiedziła m.in chorwacką starówkę, gdzie oglądała stojaki z pamiątkami, żartując, że znalazła już rzeczy do nowego mieszkania. To jednak nie jedyne punkty na mapie zwiedzania piosenkarki, bo ta oglądała tez np. winyle. Angelice życzymy dużo słońca i naładowania baterii na kolejne występy!

QUIZ. Największe hity disco polo! Zna je każdy! Dokończysz refren?

Pytanie 1 z 10
Boys – „Szalona”. W refrenie Marcin Miller śpiewa tak: „Jesteś szalona mówię ci, zawsze nią byłaś...”