Best Lista VOX FM. Iga Dudziuk przejmuje stery

i

Autor: VOX FM Best Lista VOX FM. Iga Dudziuk przejmuje stery

Best Lista VOX FM. Iga Dudziuk za konsoletą. Kim jest nowa prowadząca listę?

2022-04-07 11:30

Best Lista VOX FM z nową prowadzącą. 401 wydanie poprowadzi Iga Dudziuk. Prezenterka znana słuchaczom z sobotniego programu - Jest weekend w rytmie hitów, zastąpi Krzysztofa Skrzypkowskiego. Kim jest nowa prowadząca Besta Listę VOX FM?

Iga Dudziuk dołączyła do radiowej drużyny VOX FM w marcu 2022. W każdą sobotę od godziny 9:00 do 12:00 prowadzi program „Jest weekend w rytmie hitów”. 8 kwietnia br. zadebiutuje jako gospodyni uwielbianej przez słuchaczy audycji – Best Lista VOX FM. Kim jest Iga Dudziuk?

ZOBACZ TEŻ: Best Lista VOX FM wyjątkowe wydanie. Kto zwyciężył 400 notowanie? Pełna lista piosenek

Iga Dudziuk gospodynią Best Listy VOX FM

Iga Dudziuk ma 22 lata i na koncie mnóstwo sukcesów. Nowa prezenterka VOX FM jest absolwentką Radio Akademii Grupy Radiowej Time. Jej charyzmę i talent poznali najpierw słuchacze Radia Go, z którego prezenterka przeszła do VOX FM. Iga Dudzuik to także wokalistka. Jesienią 2021 roku wypuściła swój debiutancki singel „A jednak". Teledysk ma ponad 123 tys. odsłon w serwisie YouTube. 12 marca br. poprowadziła swój pierwszy program w VOX FM - „Jest weekend w rytmie hitów”, 1 kwietnia wspólnie z Krzyśkiem Skrzypkowskim była gospodynią 400 wydania Best listy VOX FM. W najbliższy piątek, 8 kwietnia br. poprowadzi Best Listę sama i tak w każdy piątek od 18:00. Niezmiennie, Igi będzie można słuchać także w soboty od godziny 9:00 do 12:00. Dodajmy, że do tej pory gospodarzem Best Listy był Krzysztof Skrzypkowski, szef muzyczny i prezenter codziennego pasma „W rytmie hitów" (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-14:00).

Pierwsza Zmiana na TikTok’u

QUIZ. Stare hity polskiego internetu! Przed laty śmieszyły do łez. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 10
Co obiecywał w klipie wyborczym Krzysztof Kononowicz?