gwiazdy

Dagmara Kaźmierska w szokujących słowach po aferze. „Pastwcie się! Mam to gdzieś”

2024-07-11 8:14

Dagmara Kaźmierska kilka tygodni temu w błyskawicznym tempie zakończyła swoją karierę medialną. Wszystko po poważnej aferze, która wybuchła z sieci. Celebrytka na jakiś czas ograniczyła aktywność w social mediach. Teraz jednak wróciła i to od razu z mocnymi słowami. Nie uwierzycie, co powiedziała Dagmara Kaźmierska.

Dagmara Kaźmierska i afera, która skończyła jej show

Chyba każdy słyszał kiedyś o programach, w których pojawiała się Dagmara Kaźmierska. Kobieta przez długi czas była bowiem jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek. Wszystko za sprawą stacji TTV, TVN i Polsatu. Dagmara Kaźmierska przez lata pojawiała się na tych antenach, jednocześnie rozkręcając coraz większą popularność, co pozwoliło jej nawet wydać książkę. Jej kariera zaczęła się od serialu Pamiętniki z wakacji, potem przyszło show Królowe życia nadawane na TTV, w którym grała pierwsze skrzypce. Po odejściu z TTV przygarnął ją Polsat, gdzie stworzono format Dagmara szuka mężaDagmara Kaźmierska zatańczyła również w show słonecznej stacji - Taniec z gwiazdami. Nagle jednak cała jej kariera legła w gruzach i posypała się, jak domek z kart. Wszystko przez niewygodne fakty z przeszłości.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Dagmara Kaźmierska przerwała milczenie

Afera, w której wyszła mroczna przeszłość, którą skrywa Dagmara Kaźmierska wstrząsnęła polskim Internetem. Na tyle, że z sieci zniknęły wszystkie odcinki programu Królowe życia, a także Dagmara szuka męża. Sama celebrytka na jakiś czas ograniczyła natomiast aktywność w social mediach. Teraz ponownie zabrała głos. I to od razu w mocnych słowach. Odniosła się do krytyki, która spływa na nią ze strony internautów. Co powiedziała Dagmara Kaźmierska?

Ja jestem najlepszym przykładem resocjalizacji w tym kraju. A wy dalej po mnie jedziecie. Jedziecie po mnie od 15 lat. Odkąd wyszłam, 15 lat słyszę: taka, śmiaka i owaka. Żebym kur...a na rzęsach stawała, żebym wypruła sobie gardło, żebym serce, żebym płuca, żebym nerki obcemu oddała, i tak jechaliście po mnie, jak po dzikiej świni. I teraz jedziecie dalej, pomimo tego, co było przed 2009 rokiem. (...) I po prostu mam to gdzieś. Pastwcie się. Mam to gdzieś. A jak szukasz pokory, jedna, druga dziesiąta, to nie szukaj jej u Kaźmierskiej. Kaźmierska nie ma, nie miała i nigdy mieć nie będzie pokory.

- stwierdziła Dagmara Kaźmierska na filmie, który pojawił się w sieci.

Zgadzacie się z jej słowami? Zasłużyła na drugą szansę?

Listen on Spreaker.