Daria i Pierwsza Zmiana VOX FM

i

Autor: VOX FM/Instagram.com/itsdariamarx Daria i Pierwsza Zmiana VOX FM

Daria w Pierwszej Zmianie VOX FM. Szykuje się „Paranoia” jakiej nie słyszał świat. Kiedy?

2022-02-03 10:53

Autorka hitu „Paranoia” odwiedzi studio VOX FM. Daria będzie gościem Pierwszej Zmiany. Konrad, Norbert i Pawelec przygotowali dla niej nową wersję piosenki. Tylko czy Daria dorówna zawodzeniu Porannych Wyjców? Sprawdź, kiedy słuchać.

Poranne Wyjce zachwyciły i zaskoczyły już niejedną artystkę i niejednego artystę. Tym razem gościem Pierwszej Zmiany VOX FM będzie Daria. Wokalistka dostanie nowy tekst do swojego hitu - „Paranoia”. Kawałek, który zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w Best Liście VOX FM po ingerencji Porannych Wyjców nosi tytuł „Twoja stara”. Daria nie zaśpiewa sama, może liczyć na wsparcie Konrada i Norberta. Nowa wersja piosenki „Paranoia” premierowo i na żywo w VOX FM w programie Pierwsza Zmiana w piątek, 4 lutego o godzinie 8:00. Przy okazji Daria odpowie na pytania słuchaczy. W oczekiwaniu na nowość od Porannych Wyjców polecamy ostatnie dzieło -„Polski Ład" w wideo poniżej.

ZOBACZ TEŻ: Best Lista VOX FM. Potężny awans zespołu Playboys. Kto zwyciężył 391 notowanie?

Poranne Wyjce - Polski Ład

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Narodziny córki planowałam zgodnie z numerologią i astrologią. Widziałam, że chcę lwa i numerologiczną 3 od zawsze. Tak jak ja. Jak już wiedziałam, że musimy robić cesarkę, godzinę ustaliłam z astrolożką, by gwiazdy były poukładane, jak najlepiej się da.