Fame MMA 11. Miły Pan obiecuje, że da z siebie wszystko! Kiedy walka?

i

Autor: Instargram.com/najmilszypan Miły Pan podczas treningu do Fame MMA

Fame MMA. Piotr Miły Pan Kołaczyński zamieni mikron na rękawice? Zaskakujące słowa wokalisty disco polo

2021-10-07 11:13

Piotr Kołaczyński znany fanom disco polo jako Miły Pan wziął udział w gali Fame MMA 11. Autor hitu „Królowa” wygrał z Norbertem Smolińskim (Smolasty). Walka trwała jedynie 48 sekund, a jej styl pozostawiał wiele do życzenia. Wokalista disco polo zapowiada, że do kolejnego starcia bardziej się przyłoży. Czy to oznacza mniej czasu na muzykę?

Gala Fame MMA 11 odbyła się w minioną sobotę, 2 października w Gliwicach. Fani sportów walki i poszczególnych gwiazd z zapartym tchem obserwowali bójki swoich idoli w oktagonie. Niestety, miłośnicy disco polo i rapu mogli czuć się zawiedzeni. Starcie: Norbert Smolasty Smoliński - Piotr Miły Pan Kołaczyński nie dostarczyło wielu emocji. Wszystko rozstrzygnęło się już w pierwszej rundzie. Po 48 sekundach, kilku ciosach w powietrze i niewielu celnych, Smolasty upadł, a przez kontuzję kolana nie był wstanie kontynuować walki. Wygrał Miły Pan. Piotr Kołaczyński niemal od razu po werdykcie zapowiedział, że wróci do oktagonu. Teraz wokalista przyznał, że ma niedosyt spowodowany nie tylko czasem bitwy, ale i stylem, który zaprezentował.

ZOBACZ TEŻ: Masters „Nocy mało”. Zobacz, specjalne wykonanie tego hitu w Pierwsza Zmiana Show [WIDEO]

„Pierwsze koty za płoty, jak to mówią i obiecuję że następnym razem będzie mniej remizy w oktagonie” - napisał na Instagramie Miły Pan. Możemy się więc domyślać, że wokalista przyłoży się do treningów. Na szczęście dla tych, którzy wolą, gdy Piotr Kołaczyński śpiewa, piosenkarz nie napisał, że rezygnuje z muzyki.

Topky o odejsciu z Top Girls

QUIZ. Czy jesteś urodzonym zwycięzcą?

Pytanie 1 z 9
Lubisz planować swoje obowiązki, czy działasz spontanicznie?