telewizja

Farma 3: odpadła z programu, ale jednak wygrała? Zaskakujący zwrot w sprawie Margo

2024-02-29 13:45

Ostatni odcinek programu Farma 3 dla wielu widzów był niezwykle przykry. Odpadła bowiem uczestniczka, która przez wielu była typowana do finałowej trójki, a nawet na zwyciężczynię show. Mowa o Margo, która niestety pożegnała się z programem na ostatniej prostej do finału. Czy jednak mimo takiego obrotu spraw wygrała?

Farma 3: Margo odpadła z programu

Nie tak miał wyglądać finał. Takie głosy płyną ze strony widzów programu Farma 3. Ci bowiem liczyli na to, że w finałowej trójce tej edycji na ekranie zobaczą Margo, która przez kilka ostatnich tygodni mocno walczyła o zwycięstwo. A zadania nie miała łatwego, gdyż ta edycja w ocenie oglądających zapisze się w historii jako jedna z najbardziej dramogennych, pełnych manipulacji i ciągłego nastawiania jednych przeciwko drugim. Przez wiele tygodni w komentarzach internautów na profilach Farma 3 krytykowana była m.in. Amanda. Wobec niej internauci mieli mnóstwo uwag, a niektórzy zarzucali jej nawet, że ma jakieś rodzinne powiązania z produkcją. Jednak wraz z biegiem czasu w komentarzach widzów Farma 3 zaczęło się dostawać praktycznie wszystkim, a ostatnio szczególnie może to odczuć Maciek. Stosunkowo neutralna wydawała się Margo, która była typowana na zwyciężczynię show. Jednak odpadła na ostatniej prostej.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Farma 3: Margo jednak wygrała program?

Wielu internautów nie kryło żalu w sieci po emisji odcinka, w którym Margo odpadła z Farma 3. Ci uważali bowiem, że to właśnie ona powinna wygrać, że zadanie było niesprawiedliwe, a sami uczestnicy zachowywali się nie tak, jak powinni. Czasu się jednak nie cofnie i nawet tak zdecydowane opinie nie zmienią biegu wydarzeń w Farma 3, gdyż odcinek, z którego dowiemy się, kto znalazł się w finałowej trójce, jest już dawno nagrany. Jednak, choć Margo nie wygrała programu Farma 3, to patrząc na komentarze na profilu show, dla niektórych i tak jest zwyciężczynią.

Ona wygrała. Maciej nie zasłużył żeby być w finale.

Kochana jak dla mnie i wieku jesteś wygrana! 🏅

Woow.Szacun Kobieto🙌.Mysle ze Ty powinnaś wygrać farmę.Tyle wygranych konkurencji, żadnej pracy sie nie bałaś, na nikogo nie szczulas.Inni mogą powiedzieć że to gra aktorska, ale ja nie sądzę ze tak długo mozna udawać. Poprostu fajna kobieta jestes

- czytamy w komentarzach na profilu Farma 3.

Jak widać niezależnie od wyniku programu - internauci i tak pokochali Margo. I w dodatku ma ona jeszcze szansę na wygraną. Po czwartkowym odcinku pojawi się bowiem specjalne głosowanie na ulubieńca internautów w Farma 3. A finałowy odcinek programu w piątek o 20:00 w Polsacie.