telewizja

Farma 3: Renia naprawdę została tak potraktowana przez produkcję. Widzowie są wściekli

2024-02-18 22:27

Kolejna drama w programie Farma 3! Tym razem widzowie oburzyli się w związku z tym, jak przez produkcję została potraktowana Renia. Jedna z najbardziej lubianych uczestniczek straciła bowiem cenny przywilej, który mógłby całkowicie zmienić los programu. Dlatego wściekli telewidzowie zastanawiają się, co jest tego powodem.

Farma 3: Renia bez cennego przywileju

Spokojny tydzień w programie Farma 3? To brzmi niczym oksymoron. W nowej edycji show nie ma nawet jednego odcinka, po którym widzowie nie oburzaliby się w komentarzach, bo w poszczególnych wydaniach programu sporo się dzieje. Widzowie mają do produkcji liczne uwagi i zarzuty. Wielokrotnie podkreślają bowiem, że nie chcą oglądać na ekranie uczestników, którzy są dla siebie niemili, a zamiast skupiać się na wykonywaniu ciekawych zadań ciągle tylko przeciwko sobie spiskują i podjudzają jednych przeciwko drugim. Pojawiają się również głosy mówiące o tym, że program jest jedną wielką ustawką. Te zarzuty podsycił jeszcze tylko ostatni obrót spraw w programie Farma 3, kiedy to odpadli Tobiasz i Serweryn (który przez widzów był typowany na zwycięzcę). Teraz widzowie znów wściekli się w komentarzach. Wszystko w związku z nieodpowiednim potraktowaniem Reni.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Farma 3: Renia została potraktowana nie fair?

Widzowie programu Farma 3 w tej edycji są niezwykle krytyczni wobec produkcji programu. I w zasadzie trudno się im dziwić, gdyż faktycznie w tym sezonie mniej skupiono się np. na zwierzętach, którym do tej pory poświęcano dużo uwagi, a więcej skierowano jej na same relacje między uczestnikami. Ci zdaniem widzów mają być traktowani mocno niesprawiedliwie. Ostatnio sporo nerwów kosztowało widzów to, jak w programie Farma 3 została potraktowana Renia. Fani show uważają bowiem, że odebranie jej prawa do nominacji jest jedną wielką ustawką pod to, by program zakończył się z określonym skutkiem. W komentarzach zapanowała prawdziwa burza.

Nie da sie juz tej ustawki ogladac. Wiem ze nie odpowiecie, ale czemu Renia jako farmer tygodnia nikogo nie nominowala? Skad nagle zmiana zasad?

też mnie to zastanawia w tym tygodniu Renia nie miała możliwości zarządzania farma. Najgorszy sezon !!!!! Kibicowałam Pawłowi odpadł, Sewerynowi odpadł, została Margo, Renia i Marcin a reszta mnie nie interesuje bo to są 🦊

Ja czegoś nie rozumiem....Gdzie w tym wszystkim farmer tygodnia? Dlaczego Renia nie może zdecydować kogo nominować? 🤦‍♀️

- napisali oburzeni widzowie w komentarzach.

W tych nie brakuje też sugestii jakoby produkcja grała w ten sposób, by konkretne osoby dostały się do finału. Kto się w nim pojawi? Tego dowiemy się już niebawem, gdyż program Farma 3 wielkimi krokami zbliża się do finiszu. Nowe odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:00 w Polsacie.