telewizja

Farma 3: Renia odpadnie na ostatniej prostej?! Widzowie nie kryją żalu

2024-02-21 15:35

Renia to w ostatnich tygodniach jedna z ulubionych uczestniczek programu Farma 3. Przez niektórych była nawet typowana do zwycięstwa w tym formacie. Czy jednak na ostatniej prostej wszystko rozpadnie się, jak domek z kart i ulubienica widzów opuści show? Niestety nie jest to wykluczone, a widzowie już płaczą.

Farma 3: Renia odpadnie z programu?

W tym sezonie programu Farma 3 nie brakowało opinii, że zwycięzcę będzie wybrać niezwykle trudno. O tym, kto finalnie zwycięży w show na koniec decydują bowiem widzowie. Ci bardzo długo mocno trzymali kciuki za Seweryna. To on ich zdaniem był najbardziej pracowitym, a zarazem najmniej konfliktowym uczestnikiem programu Farma 3. Wiemy już jednak, że to nie on zostanie wielkim zwycięzcą, ponieważ odpadł w jednym z ostatnich odcinków. Potem widzowie przez jakiś czas trzymali kciuki za Maćka, jednak ten ostatnio coraz mocniej im podpada i sprawia wrażenie fałszywego. W tej sytuacji chyba jedyną kandydatką do zwycięstwa u widzów w Farma 3 wydaje się Renia. Czy ta jednak będzie miała w ogóle szansę na finał? Wśród widzów nie brakuje obaw, że pogodna bohaterka może odpaść na ostatniej prostej.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Farma 3: Renia typowana przez widzów do zwycięstwa

Przed widzami programu Farma 3 już za kilka dni będzie ogromne wyzwanie. Ci będą musieli bowiem zdecydować, kto po kilku tygodniach zmagań zasłużył na wygraną w programie i pokaźną nagrodę. Wiele osób ma jednak problem z wybraniem faworyta, ponieważ niemal wszyscy czymś podpadli. Najbardziej krystaliczna z uczestników, którzy pozostali w Farma 3 wydaje się Renia, która ceniona jest za cięty język i słuszną krytykę. I to ona mogłaby wygrać program w głosowaniu widzów. Czy tak się jednak stanie? Komentujący uważają, że najbliższy odcinek Farma 3 może nam przynieść przykre zakończenie.

Margaret będzie musiała wybrac między Renat,a Marta do nominacji

napewno Renie. Kiedyś o tym mówiła, że się zemści

zapewne renie na 100 procent

tez tak mysle !!!ale szkoda by bylo wolalabym kogo innego

- czytamy w komentarzach na profilu programu Farma 3.

Z tych, jak widać płynie duże poparcie dla Reni. Może jednak nie wszystko stracone? O tym dowiemy się z nowych odcinków programu Farma 3. A te Polsat emituje od poniedziałku do piątku o 20:00.