telewizja

Farma 3: Renia ujawniła swój ważny sekret! Wszystko się nagrało

2024-02-18 23:15

Renia to dla wielu widzów programu Farma 3 jedna z ulubionych bohaterek. To właśnie ona po ostatnich odcinkach wskazywana jest na osobę, która powinna zwyciężyć w show. Czy tak się stanie, na razie nie wiadomo. Renia sprawiła za to prezent dla swoich obserwatorów. Zdradziła sekretny przepis na danie z programu Farma 3.

Farma 3: Renia zdradziła sekretny przepis

Fani programu Farma 3 oglądając ten sezon mają mocno mieszane uczucia. Wszystko przez to, że wielu bohaterów show zachowuje się nie tak, jak powinni. Widzowie zarzucają im, że zamiast skupiać się na dobrej zabawie, wolą mieszać i mącić i obgadywać innych za plecami. Dlatego tak trudno będzie w tym sezonie wybrać zwycięzcę show. Widzowie programu Farma 3, gdy spojrzy się w komentarze - mają jakieś zarzuty praktycznie do każdego z uczestników. Jako tako uchowali się może Maciek i Renia. Ta druga zdaniem fanów Farma 3 powinna znaleźć się w finale programu, a według niektórych nawet go wygrać. Renia bardzo chętnie udziela się w sieci. To tam ma na bieżąco kontakt ze swoimi miłośnikami na Instagramie i na Tik Toku, gdzie regularnie dodaje fotki i filmy. Ostatnio właśnie na Tik Toku zdradziła tajny przepis.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Farma 3: Renia ujawniła przepis na zupę cebulową

W tej edycji programu Farma 3 uczestnicy nie mieli łatwego życia. Wielu z nich regularnie narzekało na to, że nie mają co jeść i są głodni. Część widzów w komentarzach obwiniała nawet produkcję o to, że głodzenie bohaterów do tego stopnia jest nieludzkie i powinny się tym zająć odpowiednie organy. Mimo to, po wyjściu z programu Farma 3 żaden z uczestników raczej nie zamierza rościć większych pretensji. Poza tym uczestnicy coś jednak jedli. M.in. zupę cebulową. Z czego została ona zrobiona? Renia z programu Farma 3 zdradziła sekretny przepis w filmiku na jej profilu na Tik Toku. Do przygotowania zupy cebulowej z programu Farma 3 potrzebujemy: 2 duże cebule, 1 marchewkę, 1 pietruszkę, liść laurowy, 2 ząbki czosnku, tymianek, 2 kostki rosołowe, sól i żółty ser. Potem należy pokroić warzywa i wrzucić do gotującej wody. Co zrobić dalej? Sprawdźcie poniżej na filmiku Reni z programu Farma 3!