telewizja

Farma 3: wiemy, kto wygrał w Farma 3! To ona zdobyła najwięcej głosów od widzów

2024-03-01 21:07

Na ten moment fani programu Farma 3 czekali od kilku tygodni. W końcu po wielu dniach zmagań dowiedzieliśmy się, kto zwyciężył w trzeciej edycji rolniczego show. Farma 3 wzbudzała u widzów wyjątkowe emocje, dlatego nie dziwi, że i sam końcowy werdykt nie obył się bez komentarzy w sieci. Kto wygrał w Farma 3?

Farma 3: kto wygrał program?

W końcu nadszedł ten dzień. Program Farma 3 po wielu tygodniach przechodzi do historii. Jak się w niej zapisze? Trudno ocenić. Z pewnością była to edycja, która wzbudzała u widzów ogromne emocje. Po każdym z odcinków Farma 3 w sieci nie brakowało bowiem komentarzy oglądających. Ci zazwyczaj krytykowali producentów i uczestników. W pierwszych tygodniach na profilach Farma 3 mogliśmy m.in. przeczytać, że w programie pokazywane jest zbyt wiele dram i knucia uczestników przeciwko sobie, a zbyt mało zadań. Widzom Farma 3 nie podobało się również to, że w programie niewiele było zwierząt. W dodatku fani show wybrali sobie wroga numer 1. Tym bardzo szybko została Amanda, która była krytykowana w komentarzach. Mimo to, i tak znalazła się w finałowej trójce programu Farma 3. W finale zobaczyliśmy Maćka, Amandę i Angelikę. Zwycięzca mógł być jednak tylko jeden.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Farma 3: Angelika wygrała program

Od kilku tygodni fani programu Farma 3 zastanawiali się, jak będzie wyglądał finał tego sezonu. Co nominację z programem rozstawali się bowiem ich faworyci. Komentujący na profilu Farma 3 mocno kibicowali np. Sewerynowi. Ten jednak odpadł z show. Na ostatniej prostej do finału wyleciały z kolei Margo i Renia, które również były faworytkami. Nic zatem dziwnego, że tak wiele osób zastanawia się kto wygrał Farma 3? Program przez ostatnich kilka tygodni wzbudzał bowiem ogromne emocje. Wszystko stało się już jasne. W głosowaniu widzów zwyciężczynią w programie Farma 3 zgodnie z przewidywaniami internautów została Angelika. To ona zgarnia 100 tysięcy złotych oraz złote widły. Z pewnością może też liczyć na spore wsparcie fanów. A co dalej? Wiemy już, że powstanie Farma 4! Trwają bowiem castingi do programu.