Trener Pauli Karpowicz się przełamał. Wokalistka Topek ma prawdziwy dar przekonywania!

i

Autor: Instagram.com/paulakarpowicz

disco polo

Fizjoterapeuta Pauli Karpowicz się przełamał. Wokalistka Topek ma prawdziwy dar przekonywania!

2023-08-08 10:47

Paula Karpowicz z zespołu Topky to jedna z najpopularniejszych gwiazd disco polo. Na Instagramie śledzi ją prawie ćwierć miliona osób, które mogą na bieżąco oglądać życie wokalistki. Ostatnio piosenkarka zaczęła korzystać z usług fizjoterapeuty. Ten uległ urokowi Pauli i zrobił coś, na co wcześniej się nie zdecydował.

Paula Karpowicz korzysta z usług fizjoterapeuty

Wokalistka zespołu Topky, Paula Karpowicz od jakiegoś czasu zmaga się z kłopotami ze zdrowiem. I choć piosenkarka na koncertach daje z siebie wszystko, to co jakiś czas odzywają się jej problemy z kręgosłupem. W tej sprawie gwiazda była nawet u lekarza, który zalecił jej zabieg. Paula zdecydowała jednak, że zanim położy się na stole operacyjnym, to najpierw spróbuje terapii z fizjoterapeutą. Ten w międzyczasie wykrył u niej kolejną dolegliwość. Piosenkarka się jednak nie poddaje i wytrwale chodzi na kolejne wizyty. Wszystko wskazuje na to, że jest w bardzo dobrych rękach. Wokalistka Topek w sieci dzieli się z fanami szczegółami swojego leczenia i zachowaniami jej fizjoterapeuty. Może liczyć liczyć m.in. na indywidualne podejście i stałe wsparcie. Paula też postanowiła pomóc swojemu lekarzowi i namówić go na coś, na co mężczyzna wcześniej się nie zdecydował.

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Wokalistka Topek namówiła fizjoterapeutę na Instagrama

Paula Karpowicz wie, jak ważne w działalności artystycznej i nie tylko jest korzystanie z mediów społecznościowych. Jej fani regularnie mogą oglądać w social mediach zdjęcia i wideo z planów teledysków, koncertów, a także z życia prywatnego gwiazdy zespołu Topky. Nic, więc dziwnego, że Paula postanowiła namówić do założenia Instagrama jej fizjoterapeutę, który do tej pory nie udzielał się w Internecie. Trwało to kilka wizyt, ale... udało się! W końcu mężczyzna uległ urokowi wokalistki. Paula pochwaliła się tym, a jakże - na Instagramie!

Idę dziś znowu do Pawła ale póki mam czas to jeszcze sobie ćwiczę! I patrzę uwaga ! Stało się! Namówiła go żeby założył profil na instagramie. Póki co jeszcze raczkuje, ale dajcie mu chwile:) Kliknijcie mu follow niech będzie milo, wrzuca fajne tipy przy tym mega dba o swoich pacjentów i wrzucę myśle ze przydatne rzeczy dla każdego z nas !

- czytamy na story Pauli (pisownia oryginalna).

Fizjoterapeucie Pauli życzmy w takim razie dużo followersów, ale przy takim wsparciu na brak obserwujących na pewno nie będzie narzekał!

Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy disco polo po zdjęciu? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten gwiazdor?
Zenek Martyniuk