telewizja

Hotel Paradise 7: trwa paniczne wycinanie scen z odcinków? Widzowie zarzucają ostrą manipulację!

2023-10-03 13:40

Produkcja Hotelu Paradise 7 przestraszyła się komentarzy widzów? Po licznych wypowiedziach w sieci, które krytykują m.in. zachowanie Rocha, w najnowszym wydaniu programu zaszły dość zaskakujące zmiany. Widzowie zarzucają produkcji, że ta zaczęła panicznie przemontowywać odcinki, żeby ukryć nieodpowiednie sytuacje.

Hotel Paradise 7: zmiany w programie

Ostatnie tygodnie w Hotelu Paradise 7 raczej nie należą do najprzyjemniejszych. I to tak naprawdę dla każdego. Z jednej strony mogliśmy bowiem obserwować, jak niemal wszyscy uczestnicy show starali się zniszczyć Łucję, która wróciła do programu. Z drugiej mocno obrywało się Rochowi, który był jednym z prowodyrów tego typu zachowań. Widzowie Hotelu Paradise 7 mianowali go wręcz wrogiem numer 1 i zaczęli robić wszystko, żeby uprzykrzyć chłopakowi życie. W międzyczasie na jaw wyszły jego powiązania rodzinne z jedną z osób z TVN. Łatwego życia nie mają, więc i uczestnicy i sama produkcja programu, która dostaje na każdym kroku sygnały od oglądających, którzy domagają się zdecydowanej reakcji. Skargi wpłynęły już nawet do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Teraz w show nagle zaczęły dziać się zaskakujące ruchy. Ostatni odcinek jest... dziwny. O co chodzi?

Playboys & Top Girls - A wszystko to... bo Ciebie kocham! | Duety Jakich Świat Nie Słyszał

Hotel Paradise 7: krótsze odcinki z powodu Rocha?

W najnowszym odcinku Hotelu Paradise 7 zadziały się dziwne rzeczy. Czujni widzowie zauważyli, że jest on wyraźnie krótszy, niż pozostałe, które do tej pory można było oglądać. I to aż o 10 minut. Zaskakuje jeszcze jeden fakt. W zapowiedzi tego odcinka pojawiała się rozmowa, która finalnie do niego nie trafiła. Dlatego coraz więcej oglądających zaczęło się zastanawiać, czy produkcja w ten sposób nie chce przypadkiem zatuszować zachowań Rocha, a jednocześnie nie zaczęła zmieniać już gotowych odcinków.

Ja wiem, że to niewygodne, ale powtorzę:

Szanowna produkcji, dwa pytanka:- dlaczego EP.27 ma tylko 43 minuty (pozostałe 53)- dlaczego w ep27 nie ma rozmowy Oliwii i Wiktorii o Rochu , która jest w zapowiedzi w ep26 ? Tej, gdzie dziewczyny są rozczarowane Rochem ?

To wygląda niestety na emergency operację cięcia odcinków i wywalania z nich scen obciążających pupila, który jak wieść gminną niesie dojechal do finału.Uważam, że widzowie zasługują na odpowiedź.

tak samo bylo w edycji z Wiki. Caly odcinek nie byl dostepny na @player.pl po burzy w sieci. Potem szybki montaz nowego i wrzucili odcinek bez jazdy na Wike 🤷‍♀️Tam przynajmniej byl live z lektorem na temat zachowania uczestnikow.

Kiedy wrzucicie wycięte 10 min z ostatniego odcinka? Czyżby Roszek mówił coś czego nie chcecie pokazać? 😂

- czytamy w komentarzach widzów.

Czy faktycznie coś jest na rzeczy? Czy kolejne odcinki programu będą dłuższe? O tym zapewne przekonamy się niebawem. Obecnie Hotel Paradise 7 można oglądać od października od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i player.pl.

Jak dobrze znasz polskie programy reality show? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto zwyciężył w pierwszej edycji "Hotelu Paradise"?