Hotel Paradise 7: widzowie ostro o nowym odcinku. Mocno jadą po uczestnikach

i

Autor: TVN

telewizja

Hotel Paradise 7: widzowie ostro o nowym odcinku. Mocno jadą po uczestnikach

2023-09-22 12:01

Kolejny odcinek Hotelu Paradise 7 wywołał u widzów spore emocje. Tym razem nie chodzi jednak o euforię i zainteresowanie akcją. Sporo osób zarzuca, że w nowej edycji wieje nudą. Mocno obrywa się też uczestnikom. Widzowie mają już coraz mniej ulubieńców, a po niektórych ostro jadą, nie gryząc się w język.

Hotel Paradise 7 rozczarowuje widzów

Nową edycję Hotelu Paradise 7 możemy śledzić już od kilku tygodni. I choć początkowo wydawało się, że widzowie są zainteresowani formatem, to coraz częściej w komentarzach pojawiają się negatywne wypowiedzi. Zdaniem oglądających ten sezon jest zdecydowanie nudniejszy od poprzednich i brakuje w nim ciekawych rozmów i uczestników. Część porównuje nawet audycję poziomem do "Sanatorium Miłości". Czy mieszkańcy raju faktycznie nie robią żadnych zadym i są wyjątkowo stonowani? Wydawać by się mogło, że nie. Jakiś czas temu komentatorzy mocno cisnęli m.in. po uczestnikach i samej produkcji za negatywne zachowania względem Łucji. Ostatnio mocno obrywał też Patryk i Karolina. To nie zmienia jednak faktu, że po ostatnim odcinku zdaniem widzów powiało nudą i oglądający wydają się już zmęczeni.

"Hotel Paradise 7". Sabina długo nie zagrzała miejsca w hotelu

Hotel Paradise 7: widzowie cisną po uczestnikach

Ta edycja Hotelu Paradise nie przejdzie raczej do historii jako najciekawsza i ulubiona zdaniem widzów. W komentarzach nie brakuje hejtu i wzmianek o tym, że oglądający po prostu czują się rozczarowani.

Eeee malo zwrotów akcji.. Senatorium miłości, w pierwszym odcinku się sparowali i tak byle do finału...

Ta edycja jest gorsza niż czwarta. Nic ciekawego się nie dzieje, zero polotu, zero chemii. Jak nie ma kogo obgadywać to cymbały nie mają co robić. Wyglądają jakby byli tam za karę i czekali tylko na powrót, żeby móc siedzieć na instagramie.

Te dzieciaki nie mają żadnych ciekawych zainteresowań o których mogliby opowiadać, żadnych fajnych pomysłów na spędzanie wspólnie czasu, żadnych ciekawych rozmów, żartów, dowcipów...nic...zero....Tu się dzieje stypa. Sztywnie i dziwnie. Sztuczne uśmiechy, rozmowy na siłę...Ten program jest strasznie przygnębiający.

- czytamy w komentarzach.

Z tych jasno wynika, że widzowie mają dość. Czy produkcja wyciągnie z tego wnioski i zacznie prezentować ciekawsze akcje z programu? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach. A te jeszcze we wrześniu można śledzić od poniedziałku do piątku o 20:00 na antenie TVN7 i w serwisie Player.pl. W październiku widzów czekają natomiast zmiany.