telewizja

Hotel Paradise 8: widzowie będą załamani. Program wraca, ale na krótko i z nowymi zasadami

2024-02-26 9:56

Nowa edycja programu Hotel Paradise zbliża się wielkimi krokami. Już w przyszłym tygodniu zobaczymy pierwszy odcinek Hotel Paradise 8, w którym z pewnością nie zabraknie emocji, bo tych było mnóstwo już w poprzednim sezonie. Widzowie mogą być jednak mocno rozczarowani, gdyż program czekają solidne cięcia.

Hotel Paradise 8: nowy sezon, krótsza edycja

Na ten moment czekało wiele osób. Już niebawem na ekranach ponownie zobaczymy jedno z najpopularniejszych reality show w polskiej telewizji. Do TVN7 wraca bowiem program Hotel Paradise 8. Po tym, jak w siódmej edycji show Hotel Paradise wiele osób wieściło, że program nie doczeka się kolejnej odsłony, a część widzów wręcz o to zabiegała, spotkała nas jednak niespodzianka. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że doczekamy się i dziewiątej edycji formatu. Pojawienie się Hotel Paradise 8 to jednak nie jedyne zaskoczenie. Wiele osób zastanawia się bowiem kiedy i gdzie oglądać Hotel Paradise 8? I choć w tej kwestii wiele się nie zmieni, bo program nadal będzie nadawany w TVN7 o 20:00, a odcinki zobaczymy też w Player.pl, to odcinków Hotel Paradise 8 będzie znacznie mniej, niż do tej pory. Ta edycja będzie się bowiem składała z zaledwie 40 odcinków. To może być spowodowane porą roku. W ostatnich latach telewizyjna wiosna trwa znacznie krócej, co mogło odbić się i na Hotel Paradise 8.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Hotel Paradise 8: uczestnicy, kiedy oglądać

Widzowie poprzedniej edycji programu mocno narzekali na uczestników, którzy pojawiali się w randkowym show. Obrywało się m.in. Rochowi, który zdaniem widzów mocno manipulował i zachowywał się nie fair. Jak będzie w Hotel Paradise 8? Tego dowiemy się oczywiście z pierwszych odcinków formatu. Jednak już teraz wiemy, kim są uczestnicy Hotel Paradise 8. W Hotel Paradise 8 pojawią się Luiza, Agnieszka, Natalia, Dominika, Martyna, Antek, Jędrzej, Michał, Bartek oraz Daniel. Kto z nich zwycięży w Hotel Paradise 8? Tego dowiemy się z nadawanych odcinków. Hotel Paradise 8 można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl. Prowadząca Hotel Paradise 8 to niezmiennie Klaudia El Dursi. W show zmienią się również zasady. Od nowego sezonu Hotel Paradise z formatu znikają powroty uczestników.