telewizja

Hotel Paradise 8: widzowie mieli go już dość. W końcu odpada z programu

2024-03-27 13:12

Ostatnie tygodnie w programie Hotel Paradise 8 są przepełnione dramami i ciągłym napięciem. To mocno odczuwają widzowie, którzy w komentarzach nie kryją rozgoryczenia, chociażby w związku z tym, jak Bartek traktuje Luizę. Uczestnikom randkowego reality show mocno obrywa się w komentarzach. Jeden z nich w końcu wyleciał z programu.

Hotel Paradise 8 pełen dram i konfliktów

Wszystkim wydawało się, że siódmy sezon Hotelu Paradise będzie nie do przebicia, jeśli chodzi o liczbę dram i afer w programie. Przypomnijmy - wtedy czarnym charakterem został Roch, który obrywał za złe traktowanie Łucji, a widzowie pisali nawet skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Wszystko wskazuje jednak na to, że Hotel Paradise 8 mocno walczy o to, żeby zostać najgorszą edycją w historii. W randkowym reality show co chwilę obserwujemy bowiem nieodpowiednie zachowania Bartka, który traktuje Luizę w tak okropny sposób, że widzowie w sekundę wysłaliby go do domu. Uważają bowiem, że Bartek z Hotel Paradise 8 zachowuje się, jak skończony cham i narcyz. On sam zresztą raczej szczególnie nie poczuwa się do winy, czemu ostatnio dał mocno wyraz na swoim Instagramie.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Hotel Paradise 8: Daniel odpada z programu

Nowy odcinek Hotel Paradise 8 może ucieszyć niektórych widzów. W tym pożegnamy bowiem uczestnika, który już od pierwszych epizodów był oceniany przez oglądających jako nudziarz, który nie ma zbyt wiele do zaoferowania w programie. Jakby tego było mało - w pewnym momencie zaczął w sieci trzymać sztamę z Bartkiem, choć większość osób nienawidzi tego uczestnika. Czy dopadła go karma? Program Hotel Paradise 8 opuszcza bowiem Daniel. On oraz Michał stanęli przed osądem uczestników, którzy w głosowaniu mieli zdecydować o tym, kto opuści program. Zgodnie z wyborem uczestników Hotel Paradise 8 musiał opuścić właśnie Daniel. I do programu już nie wróci. W tej edycji - powrotów nie będzie. Do randkowego reality show wejdzie natomiast Oskar - nowy uczestnik. Więcej zobaczycie w nowym odcinku Hotel Paradise 8, a ten można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.