telewizja

Hotel Paradise znika z ramówki TVN7! Czy Roch ma z tym coś wspólnego?

2023-10-05 10:21

Od kilku tygodni widzowie z wypiekami na twarzach śledzą losy uczestników Hotelu Paradise 7. Mają już swoich ulubieńców i osoby, których nienawidzą. Teraz nadeszły jednak przykre informacje. Okazuje się, że program od października zniknie z ramówki TVN7. Co to oznacza dla fanów audycji? Sprawdźcie poniżej.

Hotel Paradise 7 - zmiany w ramówce TVN7

Hotel Paradise to jeden z ulubionych programów widzów. Codziennie gromadzi przed telewizorami tysiące osób, które chcą poznać dalsze losy uczestników. W ostatnich dniach spore emocje wywołał m.in. Roch. Od fanów programu w sieci oberwał natomiast bardzo lubiany do tej pory "pan lektor", który komentuje losy bohaterów. Jednak na tym nie koniec. W siódmej edycji randkowego show pojawiły się też już nawet zarzuty ze strony widzów wobec samej produkcji. Teraz niewkluczone, że dostanie się i samej stacji nadającej program, gdyż ten w październiku zniknie z ramówki TVN7. Na szczęście nie całkowicie. Telewizja ma zamiar ograniczyć liczbę emitowanych w tygodniu odcinków. Tym samym widzowie będą mogli rzadziej śledzić losy swoich ulubionych bohaterów. Co się zmieni?

"Hotel Paradise 7". Sabina długo nie zagrzała miejsca w hotelu

Hotel Paradise 7 - godziny emisji

Do tej pory widzowie mogli oglądać Hotel Paradise 7 od poniedziałku do piątku o 20:00. Na dodatkowe materiały mogli też liczyć w serwisie player.pl. Teraz się to jednak zmieni. Jak wynika z najnowszej ramówki - Hotel Paradise nie będzie już nadawany w piątki. Program ma zostać ograniczony jedynie do czterech dni w tygodniu. Tym samym Hotel Paradise 7 będzie można oglądać jedynie od poniedziałku do czwartku. W piątki zastąpią go nadawane w tym pasmie filmy. Widzowie bez zmian będą mieli natomiast dostęp do materiałów w serwisie player.pl. Tam dostępna jest też transmisja Hotelu Paradise 7. Czy ta decyzja przypadnie fanom audycji do gustu? Zapewne nie. Z drugiej strony - dzięki mniejszej liczbie odcinków, będziemy mogli oglądać losy naszych ulubionych bohaterów trochę dłużej, niż wstępnie było to planowane. A zarazem dłużej oglądać Rocha, który ostatnio mocno podpadł. Jednak to raczej nie afera z nim związana spowodowała zmiany w ramówce. Te były zaplanowane już wcześniej.

Jak dobrze znasz polskie programy reality show? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto zwyciężył w pierwszej edycji "Hotelu Paradise"?