Kinny Zimmer zaśpiewał hit zespołu Boys?! Internauci są w szoku!

i

Autor: Instagram.com/kinnyzimmer, AKPA

disco polo

Kinny Zimmer zaśpiewał hit zespołu Boys?! Internauci są w szoku!

2023-09-15 15:52

Kinny Zimmer to w ostatnich latach jeden z najpopularniejszych twórców młodego pokolenia. Raper ma na swoim koncie takie numery, jak "Jadę Nocą Na Mazurach", "Zegarek Ze Szwajcarii" czy "200 Osób W Kawalerce". Ostatnio w sieci pojawiło się nagranie, na którym ma śpiewać hit zespołu Boys. Czy raper nagrał własną wersję?

Kinny Zimmer zaśpiewał "Łobuza" zespołu Boys?

Ostatnie tygodnie na rynku muzyki disco polo to nieustanne zaskoczenia. Najpierw sieć obiegła informacja jakoby Peja stworzył numer z zespołem Piękni i Młodzi. On sam szybko to jednak zdementował i zawnioskował o usunięcie kawałka z sieci. Teraz w Internecie pojawiło się kolejne zaskakujące nagranie. Możemy na nim zobaczyć znanego rapera Kinniego Zimmera, który ma na swoim koncie m.in. numery "Jadę Nocą Na Mazurach", "Zegarek Ze Szwajcarii" czy "200 Osób W Kawalerce". Na wideo, które stało się viralem na Tik Toku słyszmy Kinniego w znanym hicie zespołu Boys "Łobuz". Na tym jednak nie koniec - do nagrania zamieszczono też specjalny teledysk. Wszystko do złudzenia przypomina prawdziwy kawałek stworzony przez Kinniego. Czy tak jest jednak naprawdę?

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) mierzy się z wielkim hitem Boys! Tylko w VOX FM

Kinny Zimmer i "Łobuz" z AI

Okazuje się, że wideo, które pojawiło się w sieci nie zostało stworzone przez Kinniego Zimmera. Wszystko jest efektem wykorzystania AI, czyli sztucznej inteligencji. Choć trzeba przyznać, że faktycznie do złudzenia przypomina wykon zrobiony przez rapera. Co z jednej strony przeraża, a z drugiej może być ciekawą formą zabawy i zobaczenia, jak inni twórcy odnaleźliby się w danym gatunku muzycznym. Dodajmy, że to nie pierwszy raz, kiedy wykorzystano sztuczną inteligencję do "zaśpiewania" kawałka disco polo przez osobę, której kompletnie byśmy o to nie podejrzewali. Kilka tygodni temu viralem w sieci stało się nagranie, na którym inny numer disco polo - "Czułe słowa" od Pięknych i Młodych "wykonuje" Young Multi. Czy czeka nas nowa moda na wykorzystywanie AI do przerabiania piosenek disco polo? O tym zapewne przekonamy się wkrótce, jednak czekamy na to z niecierpliwością. A "Łobuza" w wykonaniu Kinniego możecie zobaczyć poniżej.

Boys - jak dobrze znasz największe hity zespołu?

Pytanie 1 z 6
Który z tych utworów ukazał się jako pierwszy?