Peja ostro o disco polo! Z sieci zniknął cross jego numeru z zespołem Piękni i Młodzi

i

Autor: AKPA

afery

Peja ostro o disco polo! Z sieci zniknął cross jego numeru z zespołem Piękni i Młodzi

2023-09-15 14:53

Kilka dni temu sieć obiegła informacja o numerze, który Peja miał rzekomo śpiewać z Pięknymi i Młodymi. Dziś wiemy już, że to jedynie internetowa przeróbka. Ta w dodatku najwyraźniej nie spodobała się raperowi, który ostro wypowiedział się w sieci nt. tego typu działań. Co stwierdził popularny artysta?

Internauci połączyli hit Pei z numerem Pięknych i Młodych

Fani disco polo doskonale znają numer Pięknych i Młodych pt. "Czułe słowa" (lub jak niektórzy go nazywają "Maju maj"). Ten kawałek bardzo szybko stał się viralem w Internecie i w ostatnich miesiącach był bardzo popularny m.in. na Tik Toku. Nic, więc dziwnego, że internauci zdecydowali się na wykorzystanie go w nieco innej formie. Kilka tygodni temu mogliśmy posłuchać np. "Maju maj" "śpiewanego" przez Young Multiego, dzięki wykorzystaniu AI. Tym razem internauci poszli jednak o krok dalej. Stworzyli blendę "Czułych słów" i numeru Pei "Lot skazańca". Choć ten wykon szybko stał się viralem w sieci, najwyraźniej nie spodobał się samemu raperowi. Numer zniknął już bowiem z Internetu na wyraźne życzenie Pei, o czym on sam napisał w jednym z komentarzy. Co więcej, jasno dał do zrozumienia, co sądzi o takiej "twórczości".

Piękni i Młodzi Pierwsza Zmiana Show

Peja ostro o disco polo

Peja w swoich social mediach poinformował, że cross jego numeru z kawałkiem Pięknych i Młodych zniknął już z sieci. Dodając wymowny komentarz "Nie tym razem. Nie ten raper.". Na tym jednak nie koniec. Jasno dał do zrozumienia innym internetowym twórcom, że nie życzy sobie łączenia jego hitów z piosenkami disco polo.

Pozdrawiam świadomych słuchaczy a twórcom blendów odradzam corssowania mojej twórczości z disco-polo.

- napisał stanowczym tonem Peja.

Po takich słowach możemy się spodziewać, że podobne próby mogą się skończyć dla twórców w dotkliwy sposób. Czy raper przesadził? A może błędem było niezapytanie go o zdanie w tej sprawie i zestawienie jego kawałka z hitem disco polo? To pozostawiamy już waszej ocenie.

Jak dobrze znasz teksty piosenek zespołu Piękni i Młodzi? Rozwiąż nasz QUIZ

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst piosenki "Jak w bajce". "Kiedy jest gorąco, nocą chcę na plaży..."