telewizja

Klaudia El Dursi z Hotel Paradise szybko pożałowała wybryków na drodze. Ten cios ją zaboli

2024-07-06 9:00

Ostatnie dni nie były łatwe dla Klaudii El Dursi. Popularna celebrytka spotkała się z masą krytycznych komentarzy ze strony internautów. A wszystko po jej wybrykach na drodze, które mocno nie spodobały się obserwatorom w sieci. Przy tej okazji prowadząca Hotel Paradise dostała też inny, mocny cios od losu.

Klaudia El Dursi szalała na drodze

Klaudia El Dursi to bez wątpienia jedna z popularniejszych twarzy w polskiej telewizji. Celebrytka od wielu lat prowadzi program Hotel Paradise, który osiąga świetne wyniki oglądalności i wzbudza niemałe zainteresowanie w sieci. Na to nie może narzekać też sama Klaudia El Dursi, która zgromadziła w social mediach ponad 950 tysięcy obserwatorów. I choć ci zazwyczaj stają po stronie swojej idolki, to ostatnio nad prowadzącą Hotel Paradise pojawiły się ciemne chmury. A wszystko po jej wybryku na drodze, który został ujawniony w sieci przez jeden ze znanych profili. Na filmie, który pojawił się w Internecie mogliśmy zobaczyć, jak Klaudia El Dursi mknie między samochodami, nie zważając na przepisy drogowe. To sprawiło, że posypała się na nią fala krytycznych komentarzy. Na tym jednak nie koniec.

Tatuaż | Pawelec robi robotę

Klaudia El Dursi bez współpracy, za to ze wsparciem branży

Klaudia El Dursi szybko pożałowała swojej decyzji o łamaniu prawa na drodze. Jedna ze znanych marek oficjalnie poinformowała bowiem o tym, że zrywa współpracę z celebrytką. Niedługo później gwiazda zdecydowała się na przeprosiny za swoje zachowanie na drodze. - Tak, to ja prowadziłam ten samochód, bo byłam za kierownicą i tak, to ja złamałam przepisy ruchu drogowego. Ta ogromna fala krytyki, która na mnie spadła, choć ogromnie bolesna – jest uzasadniona - powiedziała prowadząca Hotel Paradise w opublikowanym wideo. Jednocześnie celebrytka może liczyć na wsparcie swoich koleżanek z branży. Sylwia BombaGogglebox. Przed telewizorem odniosła się do krytyki jaka spłynęła na gwiazdę Hotel Paradise i zaczęła ją bronić. Myślicie, że po tej sytuacji Klaudia El Dursi będzie bardziej uważać na drodze?