Klaudia El Dursi

i

Autor: AKPA, screen ze strony filmiki.tv

wygląda niebezpiecznie

Szybka jazda Klaudii El Dursi uwieczniona przez innego kierowce. Gwiazda Hotelu Paradise złamała przepisy?

2024-06-27 14:38

"Spadajcie z drogi leszcze, Klaudia El Dursi jedzie" - właśnie tak zatytułowany jest jeden z filmików, który trafił do sieci i pokazuje szybką i niebezpieczną jazdę prawdopodobnie gwiazdy Hotelu Paradise. Klaudia El Dursi jak sama wcześniej informowała, spieszyła się na event, dlatego możliwe, że postanowiła wcisnąć więcej gazu i tym samym złamać kilka przepisów.

Klaudia El Dursi wie co zrobić, by było o niej głośno. Piękna czarnula opublikowała niedawno nagranie, kiedy to towarzyszyła synom w uroczystości zakończenia roku szkolnego. Internauci szybko wyłapali jeden szczegół i się zaczęło. Poszło o niestosowny strój mamy chłopców, który odbiegał od ubrań innych rodzicielek. Mianowicie gwiazda Hotelu Paradise nie założyła biustonosza do szkoły, co spotkało się z negatywnym odbiorem w sieci i nawet ci fani którzy darzą ją szacunkiem, stwierdzili że "pewne sytuacje wymagają powagi". Jako iż El Dursi jest osobą publiczną, często dzieli się ze swoimi obserwatorami tym, co dzieje się w jej życiu. Niedawno relacjonowała także, że jest "mistrzem w działaniu pod presją czasu" i dotarła na event nieco spóźniona:

- Jako że jestem mistrzem w działaniu pod presją czasu, wczoraj udało mi się dotrzeć na event Max (ok, ok, nieco spóźniona, ale jak to się mówi: lepiej późno niż wcale). I choć za każdym razem sobie obiecuję, że tym razem na spokojnie, to myślę, że pośpiech to pewien rodzaj adrenaliny, który uzależnia - można było przeczytać na InstaStories Klaudii El Dursi.

Klaudia El Dursi pędziła na event przez autostradę?

Klaudia El Dursi spiesząc się na event nie sądziła, że chwilę później zostanie nazwana w sieci "piratka drogową". Na nagraniu, które zostało opublikowane w serwisie X, "Stop Cham" oraz na stronie filmiki.tv widać, jak kierowca czarnego Mercedesa z rejestracją, która zaczyna się na CB (Bydgoszcz, a El Dursi właśnie tam mieszka), porusza się nie dość że szybko, to jeszcze niebezpiecznie jadąc między innymi autostradą A2 po pasie awaryjnym. Na filmiku nie widać jednak kto siedzi za kierownicą, jednak autor nagrania twierdzi, że jest to właśnie celebrytka.

ZOBACZ TAKŻE: Tak w młodości wyglądali Kotońscy z Gogglebox. Na starym zdjęciu trudno ich rozpoznać!

Policja zabezpieczyła nagranie. Za kierownicą faktycznie Klaudia El Dursi?

"Gdy celebrytka śpieszy się na gale ... 10/06 godzina 17:30 - autostrada A2 kierunek Warszawa. Było to na wysokości Brwinowa" - można przeczytać w opisie nagrania w serwisie X. Jak podaje portal WP, policja zabezpieczyła już nagranie i jest w trakcie prowadzenia czynności wyjaśniających. Według ustaleń dziennikarzy portalu Pudelek, numery rejestracyjne czarnego Mercedesa wskazują, że jest to auto gwiazdy Hotelu Paradise. Póki co Klaudia El Dursi nie odniosła się do sprawy i nie potwierdziła, czy to faktycznie ona prowadziła na autostradzie A2 czarnego Mercedesa łamiącego przepisy.

Pawelec robi robotę Kawiarnia