Koniec Daj To Głośniej w dotychczasowym składzie! Zespół czekają zmiany

i

Autor: Instagram.com/dajtoglosniej Koniec Daj To Głośniej w dotychczasowym składzie! Zespół czekają zmiany

Koniec Daj To Głośniej w dotychczasowym składzie! Zespół czekają zmiany

2022-02-17 9:51

Twórcy hitu „Mama ostrzegała” stawiają na zmiany. Zespół Daj To Głośniej zagrał ostatni koncert w starym składzie. Taką wiadomość grupa przekazała fanom w mediach społecznościowych. Choć brzmi niepokojąco, to nie ma się czym martwić. Wręcz przeciwnie, jest podwód do radości!

Zostali okrzyknięci objawieniem 2019 roku! Zespół Daj To Głośniej dosłownie i w przenośni z przytupem wdarł się na muzyczny rynek w Polsce. Ich debiutancki singiel pod tytułem „Mama ostrzegała” ukazał się 26 maja 2019 roku i porwał nie tylko fanów disco polo. Skoczny utwór z chwytliwym tekstem był tak popularny, że uznano go za hit roku. Od tego czasu grupa Daj To Głośniej systematycznie pracuje nad nowymi kawałkami, w 2021 roku wydała płytę pod tyłem „Folk disco”, ostatnio informował o zbliżającej się premierze nowego kawałka, a teraz powiadomiła fanów o zmianach personalnych. Na Facebooku Daj To Głośniej pojawiły się zdjęcia z koncertu w Chojnicach z informacją, że prawdopodobnie to ostatni koncert w starym składzie.

ZOBACZ TEŻ: Ta nowość może zaskoczyć. Rockowe brzmienie zespołu Daj To Głośniej. Grupa zmienia styl?

„Wspomnienie naszego występu w ramach WOŚP 2022 w Chojnicach. To był prawdopodobnie ostatni nasz koncert w takim składzie bo już niebawem będzie nas więcej" - pisze Daj To Głośniej i dopytuje fanów, czy mają pomysły, jaki instrument będzie rozbrzmiewał podczas występów na żywo. Internauci prześcigają się w odpowiedziach.

- Stawiam na klawisze ewentualnie puzon do sekcji dętej.

- Klawisz lub skrzypce.

- Gdzie jest gitara basowa?-

- Akordeon - odpowiadają internauci.

Wesele marzeń 2022

QUIZ. Największe hity disco polo! Zna je każdy! Dokończysz refren?

Pytanie 1 z 10
After Party – „Nie daj życiu się”. Pełny tanecznej energii refren głosi: „Nie daj życiu się, z nami napij się...”. I co dalej?