Kornelia z “Hotelu Paradise” opowiedziała o swojej chorobie. “Byłam przekonana, że życie mi się skończy”

i

Autor: Screenshot Instagram/ kornelia.glaszcz Kornelia z “Hotelu Paradise” opowiedziała o swojej chorobie. “Byłam przekonana, że życie mi się skończy”

Celebryci

Kornelia z “Hotelu Paradise” opowiedziała o swojej chorobie. “Byłam przekonana, że życie mi się skończy”

2023-08-01 1:37

Kornelia Głaszcz kojarzona była przez fanów “Hotelu Paradise” jako wesoła i uśmiechnięta dziewczyna, a mało kto wiedział, że przed laty usłyszała diagnozę lekarską, która – jak wówczas zakładała – przekreśli jej dalsze życie. Tak się oczywiście nie stało i teraz była uczestniczka “HP” zupełnie inaczej postrzega swoją chorobę. O tym, jak to na nią wpłynęło, opowiedziała w jednym z ostatnich wywiadów.

Kornelia Głaszcz pojawiła się w trzeciej edycji “Hotelu Paradise”, gdzie odpadła tuż przed finałem. Wróciła jednak po jakimś czasie jako jedna z uczestniczek “All Stars” - specjalnej edycji show, która wystartowała wiosną tego roku. Mało kto jednak przypuszczał, że dziewczyna ma za sobą trudne chwile związane ze stanem zdrowia.

Przed laty Kornelia trafiła bowiem do szpitala z podejrzeniem stwardnienia rozsianego. W placówce spędziła tydzień i niestety przypuszczenia się potwierdziły. Celebrytka, jak sama przyznaje, myślała wówczas, że to koniec jej życia. To schorzenie budziło w niej bowiem grozę.

W momencie, gdy dowiedziałam się o chorobie, płakałam. Nie potrafiłam się uspokoić. Mnie ta choroba kojarzyła się tylko i wyłącznie z niepełnosprawnością. Byłam przekonana, że życie mi się skończy – wyznała w rozmowie z Plejadą.

CZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Rozenek na scenie z Julią Wieniawą. Zapowiada się ciekawy duet?

Kornelia z “Hotelu Paradise” opowiedziała o swojej chorobie. Dziś patrzy na to zupełnie inaczej

Sytuacja uległa jednak zmianie i teraz Kornelia wie, że choroba nie oznacza, że nie możemy żyć pełnią życia. Przyznała zresztą, że wiele ją to nauczyło i zmieniło jej spojrzenie na wiele ważnych życiowych spraw.

Ta choroba poniekąd ukształtowała moją osobowość i moje podejście do wielu rzeczy. Dała mi szacunek do zdrowia i życia. Kiedyś zdrowie nie było dla mnie istotne, uważałam, że po prostu jest – przyznała.

Cóż, nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko życzyć jak najwięcej zdrowia i sił!

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
VOX test wiedza ogólna