Kuba z Playboys na zdjęciu z królem disco polo. Zenka może to zaboleć

i

Autor: Instagram.com/kubaplayboys Kuba z Playboys na zdjęciu z królem disco polo. Zenka może to zaboleć

Kuba z Playboys na zdjęciu z królem disco polo. Zenka może to zaboleć

2021-12-17 11:39

Kuba Urbański pochwalił się w sieci zdjęciem sprzed lat. Lider zespołu Playboys dopiero marzył o wielkiej karierze, gdy spotkał na koncercie Zenka Martyniuka. Król disco polo chętnie zapozwał do wspólnej fotografii. Kuba wspomina tę chwilę ze wzruszeniem, ale internauci nie mają litości dla Zenka.

Zespół Playboys jest jednym z najpopularniejszych na scenie diso polo. Fajni uwielbiają grupę, której liderem jest Kuba Urbański. Takie hity, jak „Lejde”, „Moja Twoja” czy „Ja w to nie wierzę” rozpoznają po jednej nutce. Kuba jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Wokalista postanowił podzielić się zdjęciami sprzed lat. Na jednej z fotek pozuje z Zenkiem Martyniukiem.

„Z Królem po koncercie w trakcie planowania duetu”  - podpisał fotografię na Instagramie Kuba Urbański i dodał -  „A tak serio, to wygrałem wejściówkę w konkursie jakieś 10 lat temu i poprosiłem Pana Zenka o zdjęcie - nie odmówił, a przecież mógł. W trakcie mówiłem, że gram i mam zespół (wtedy weselny jeszcze) - sadząc po minie - chyba nie uwierzył. P.s albo domyślał się co się świeci heh”.

ZOBACZ TEŻ: Fani króla disco polo będą zachwyceni. TVP znów pokaże film „Zenek”! Kiedy i o której godzinie w telewizji jest film o Zenku Martyniuku?

W komentarzach pojawiło się oczywiście mnóstwo ciepłych słów, ale nie wszystkie mogą spodobać się Zenkowi Martyniukowi. - „Wschodząca Gwiazda muzyki rozrywkowej a tuż obok… Zenon Martyniuk” :D tak powinno być podpisane :P miłego dnia :D!” - żartują internauci.

Defis „Kolorowe sny”

QUIZ. Nagrody Darwina, czyli najabsurdalniejsze śmierci w historii. Czy to się mogło wydarzyć?

Pytanie 1 z 15
34-latek z USA chciał naprawić swoje auto w czasie... jazdy po autostradzie. Gdy usłyszał w swojej ciężarówce stukanie od dołu, poprosił kolegą o potrzymanie kierownicy a sam zanurkował pod pojazd