Lady Gaga rozpaliła internautów. Rzadko wrzuca tak gorące filmiki!

2021-06-07 13:00 AM
Lady Gaga
Autor: OLIVIER DOULIERY/AFP/East News

Instagram Lady Gagi to prawdziwa skarbnica fotek piosenkarki. Najczęściej prym wiodą tam zdjęcia z życia zawodowego artystki. Dlatego teraz, przy okazji wrzucenia przez Lady Gagę dwóch filmików, na których gwiazda pokazuje się w niecodziennym wydaniu, zwróciła na siebie uwagę wielu fanów.

Lady Gaga wielokrotnie udowadniała, że potrafi skutecznie zwrócić na siebie uwagę. Najczęściej robiła to za pomocą swoich artystycznych dokonań, bądź wielu kontrowersyjnych stylizacji, w których pojawiała się na ważnych wydarzeniach.

Lady Gaga potrafi również zwrócić uwagę na siebie na Instagramie. Hot fotki na jej profilu pojawiają się mega rzadko, dlatego internauci nie mogli przejść obojętnie obok filmików, które niedawno tam zamieściła.

Lady Gaga kusi na Instagramie

Na Instagramie Lady Gagi pojawiły się dwa filmiki. Na obu artystka przyciągnęła uwagę fanów, ponieważ pozuje w kuszący sposób, pokazując dekolt. Lady Gaga skorzystała z pięknej pogody i postanowiła powylegiwać się trochę na słońcu, przy okazji nagrała filmiki, co bardzo ucieszyło fanów.

Fani nie mogli napatrzeć się na seksowną Lady Gagę. W komentarzach nie brakowało pozytywnych słów i wielu emotek ognia.

Nie ma się co fanom dziwić, artystka rzadko publikuje takie gorące ujęcia.

>> Półnaga Lady Gaga prezentuje światu pośladki! Takiej fotki dawno nie było

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali