telewizja

Love Island 8: ustawka w programie? Widzowie nie mają złudzeń

2023-10-11 20:00

Uczestnicy Love Island 8 są już na ostatniej prostej do finału. Już w sobotę rozstrzygnie się, kto zostanie wielkim zwycięzcą show. Przed nami jednak jeszcze mnóstwo emocji. To widzowie mają bowiem podjąć decyzję, jak będzie wyglądał finałowy skład. W komentarzach na profilu programu zaroiło się od różnych opinii.

Love Island 8: kto w finale programu?

Przed widzami Love Island 8 już ostatnie emocje za sprawą programu. Ten powoli zmierza do końca. Już w sobotę dowiemy się, która z par zwycięży w show. Uczucia na ostatniej prostej zdają się jeszcze narastać. Przez kilka tygodni show dostarczało nam mieszanki różnych zachowań. Czasem widzowie byli oczarowani, a nawet wzruszeni, a czasem rozczarowani i zażenowani tym, co widzą na ekranie. Jednak negatywnych emocji możemy doświadczać w przypadku obu randkowych reality show, gdyż Hotel Paradise 7 też nie zbiera pozytywnych opinii widzów. Tam jednak na finał jeszcze trochę poczekamy. Ten w Love Island już w ten weekend i to wtedy dowiemy się, które z wyspiątek wróci do Polski z uśmiechem na ustach. O tym, kogo zobaczymy w finale mają zdecydować widzowie audycji.

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Love Island 8: decyzja widzów czy produkcji?

W najnowszym zwiastunie Love Island 8 możemy usłyszeć lektora, który zapowiada, że to decyzja widzów będzie miała wpływ na finałowy skład Love Island 8. Pod filmem zamieszczonym na profilu programu zapanował istny szał. Komentującym trudno jest bowiem uwierzyć w to, że to faktycznie oglądający będą mieli wpływ na finałowy wynik, a nie np. produkcja programu. Internauci nie gryzą się w język.

Mam gdzieś ten finał i to głosowanie ustawione 😆🙈

Jak odpadnie Oliwia i Adam to produkcja pokaże po raz kolejny że to ustawka. Karolina i Rafał w finale przecież to jest nieporozumienie jakieś...

Każdy pojechał na wakacje i po obserwację na ig. Love island to fikcja, zwłaszcza ta edycja!😌

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Jak widać w fanach Love Island 8 są ogromne emocje. Czy finał je tylko podgrzeje i jego wynik oburzy komentatorów w sieci? A może jednak pozytywnie ich zaskoczy? O tym z pewnością dowiemy się w kolejnych odcinkach Love Island 8. Te możecie oglądać jeszcze kilka dni na antenie TV4 o godzinie 21:00

"Love Island" czy "Hotel Paradise"? Poznaj po uczestniku!

Pytanie 1 z 10
Wiktor Biernacki