Love Island

Love Island 9 - dziewczyny opuszczają willę! To czas na Casa Amor?

2024-03-19 16:13

Love Island 9 rozkręciło się na dobre! W 14. odcinku programu znowu nie zabraknie emocji, a na Wyspie pojawi się sam Rafał Maserak! Dziewczyny opuszczają willę, czy to już czas na Casa Amor? Sprawdźcie!

Love Island - odcinek 19 marca ponownie zaskoczy widzów? Po burzliwych chwilach między Emi a Danem i szokującym odpadnięciu aż dwóch par na wyspie zrobiło się bardzo nerwowo. Jednak teraz dla Islanderów produkcja przygotowała kilka miłych niespodzianek. W nowym odcinku programu dziewczyny opuszczają willę, a panowie zostaną zaskoczeni przez niespodziewanego gościa.

Kim jest nowy Mateusz z Love Island 9?

Rafał Maserak wejdzie tanecznym krokiem do ogrodu i zrobi niemałe zamieszanie. Ale przyprowadzi także tajemniczego gościa, który nie wzbudzi zachwytu panów. Mateusz nowy mieszkaniec zostanie z Islanderami na dłużej. Widzowie Mateusza mogą kojarzyć już z 12 edycji Top Model.

Love Island 9: Bartek wróci do programu?! Padły zaskakujące słowa

Wszyscy uczestnicy 9. edycji Love Island. Zobacz ich prywatne zdjęcia

Casa Amor w Love Island 9? Dziewczyny opuszczają willę

Rafał Maserak na wyspie miłości wywoła duże poruszenie. Adrian z Danem sądzili, że to nowy uczestnik i niezbyt przychylnie byli nastawieni. A nawet pokusili się o lekkie żarty w kierunku Rafała. Podczas nieobecności dziewczyn panowie zmobilizowani przez tancerza przygotowali niespodziankę dla Islanderek. Czy wyjazd dziewczyn ma coś wspólnego z Casa Amor? Tego wiemy się już 19 marca w TV4.