telewizja

Love Island 9: takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał! Wyspa miłości znów zaskoczyła

2024-03-19 13:15

Program Love Island 9 przyzwyczaił nas już do tego, że hasło "spodziewaj się niespodziewanego" jest wyjątkowo trafne. A ostatni odcinek randkowego show dał nam tylko na to solidny dowód. Gdy już wydawało się bowiem, że wiemy, jak potoczą się losy uczestników Love Island 9, nagle nastąpił mocny zwrot akcji.

Love Island 9: Dan jednak nie wyszedł

Chyba nikt nie spodziewał się tego, co mogliśmy zobaczyć w ostatnim odcinku Love Island 9. W niedzielę w programie doszło bowiem do poważnej rozmowy Dana i Emi. Dziewczyna jasno dała mu w niej do zrozumienia, że nic nie będzie z ich relacji. Te słowa wyraźnie oburzyły Dana, który nie był w stanie ukryć emocji. Momentalnie rozwiązał wstążkę, którą miał na ręce i pobiegł w kierunku wyjścia, zapowiadając, że wraca do domu. Na jego drodze stanęła tajemnicza kobieta (najpewniej z produkcji programu) i wszystko wskazywało na to, że Dan opuści Love Island 9. No właśnie - wskazywało. Finalnie bowiem Dan nie wyszedł jednak z randkowego reality show. Wrócił, by porozmawiać z Emi i został w programie. Takie obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał. Wszystko wyglądało już bowiem na zamknięte.

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Love Island 9: widzowie zażenowani Danem

Widzowie programu Love Island 9 byli mocno skonsternowani po zachowaniu Dana. A może nawet zażenowani. Fani randkowego reality show nie spodziewali się bowiem, że Dan po swojej decyzji wróci na wyspę miłości. Zachowanie islandera wielu osobom mocno się nie spodobało. Czemu komentujący dali wyraz na profilu Love Island 9. Zdecydowanie nie gryźli się w język.

Nie mogę z tego, że Dan powiedział, że wychodzi licząc na to, że zmanipuluje Emi i ta za nim poleci, a Emi za nim nie poleciała i Dan wrócił

Aktorzyna ze spalonego teatru

Czemu nie wyszedł? Wrócił z podkulonym ogonem? Powiedziało się A trzeba powiedzieć B

- czytamy w komentarzach fanów programu Love Island 9.

Czy ci mają rację i Dan faktycznie powinien opuścić program, tak jak zapowiedział? A może jednak dobrze zrobił wracając? To pozostawiamy już Waszej ocenie. Choć oczywiście najlepszym wyznacznikiem, czy Dan podjął dobrą decyzję będzie to, jak daleko zajdzie w programie. Jego losy w Love Island 9 można oglądać od poniedziałku do piątku i w niedziele o 22:00 w TV4.