Najlepszy Koncert Świata 2022 - Luka Rosi zaprasza na imprezę VOX FM! Gdzie i kiedy wystąpi? [WIDEO]

Luka Rosi zapowiada premierę. Nad tym kawałkiem pracował 3 lata!
Autor: Instagram.com/luka_rosi Luka Rosi zapowiada premierę. Nad tym kawałkiem pracował 3 lata!

Znakomici prowadzący, wyjątkowa scena i przede wszystkim - największe gwiazdy disco polo! Taki właśnie jest Najlepszy Koncert Świata. Wśród wykonawców na scenie w Poznaniu nie mogło zabraknąć również jego - Luka Rosi zagra dla Was wieczorem, a w ciągu dnia miasto zwiedza razem z Krzyśkiem Skrzypkowskim.

Luka Rosi gościem Krzyśka Skrzypkowskiego

Dla Poznaniaków liczy się dziś tylko jeden adres - jezioro Malta, a dokładnie Trybuny Ziemne nad tym zbiornikiem. To właśnie tam rozstawia się nasza mobilna scena, na której wieczorem zabłysną najjaśniejsze gwiazdy disco polo, doskonale znane słuchaczom radia VOX FM.

Wśród nich nie mogło zabraknąć jego - Luka Rosi, autor takich hitów jak "A Ty bądź", "Winogrona" czy "Na niebiesko" będzie dziś rozgrzewał scenę do czerwoności. Wcześniej jednak rozgrzewa się razem z Krzyśkiem Skrzypkowskim na antenie radia VOX FM. Razem przemierzają Poznań w naszym VOXowozie.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - Poznań - Zobacz jakie przygotowaliśmy atrakcje

Luka Rosi zaprasza na Najlepszy Koncert Świata w Poznaniu

Najlepszy Koncert Świata 2022 - kalendarium koncertów?

  • 20.05 Poznań
  • 27.05 Rzeszów
  • 03.06 Radom
  • 10.06 Gdynia
  • 17.06 Olsztyn
  • 24.06 Warszawa

Na scenie zobaczycie w sumie ponad 30 artystów, głównie z branży disco polo. Wśród nich Boys, MIG, Stachursky, Playboys, Long & Junior, MiłyPan czy Daj to Głośniej. W każdym z miast koncerty rozpoczynają się o godzinie 20:00 i potrwają do późnego wieczora. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny. Dla tych, którzy nie mogą być z nami na żywo przygotowaliśmy transmisje w internecie. Szczegóły TUTAJ

W Poznaniu widzimy się na Trybunach Ziemnych jeziora Malta. Warto być z nami od godziny 18:00 bo przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, w tym Poranne Wyjce na żywo. O muzyczną rozgrzewkę zadba Krzysiek Skrzypkowski, który na żywo zza konsolety zagra dla Was numery znane z anteny radia VOX FM.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - Poznań - kiedy i o której start, gdzie gramy, jak dojechać?

Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany