Najlepszy Koncert Świata 2022 - Poznań

i

Autor: VOX FM Pod naszą mobilną sceną warto pojawić się o 18:00

Najlepszy Koncert Świata 2022 - Poznań - największe gwiazdy disco polo i nie tylko! Zobacz jakie przygotowaliśmy atrakcje

2022-05-20 11:50

Mobilna scena na pace naszego wyjątkowego trucka, największe gwiazdy disco polo na scenie oraz mnóstwo innych atrakcji. Ekipa radia VOX FM zadbała o to, by to wydarzenie zostało w Waszej pamięci na dłużej. Sprawdźcie jakie atrakcje przygotowaliśmy na Najlepszy Koncert Świata 2022 w Poznaniu.

Największe gwiazdy disco polo i nie tylko!

Po długich miesiącach izolacji i obostrzeń w końcu można złapać koncertowy oddech! Tej trasy oczekiwali wszyscy fani disco polo. Oficjalnie Najlepszy Koncert Świata 2022 rozpoczyna się już dziś wydarzeniem w Poznaniu. Ekipa radia VOX FM zadbała o to, by na scenie nie zabrakło największych gwiazd disco polo... ale nie tylko.

Przy naszej mobilnej scenie warto pojawić się już o godzinie 18:00. To właśnie wtedy rozpoczynamy rozgrzewkę przed występami artystów. Usłyszeć będziecie nas mogli z daleka, bo za konsoletą stanie sam Krzysiek Skrzypkowski. Ze swojej DJ-ki zagra dla Was najbardziej imprezowe kawałki, znane z anteny VOX FM. Nie zabraknie także miejsca do tańca.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - jaka będzie pogoda w Poznaniu? prognoza na piątek

Pierwsza Zmiana z Poznania - Najlepszy Koncert Świata VOX FM

Ci, którzy pojawią się wcześniej mogą liczyć też na najlepsze miejsca pod sceną. Warto je zająć, ponieważ prowadzący koncert przygotowali dla Was różne konkursy, w których zgarnąć będzie można radiowe gadżety. Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec słyną ze swojej hojności, dlatego nie wykluczone, że kilka smyczek poleci ze sceny w kierunku najlepiej bawiących się osób. Będzie też wiele niespodzianek przygotowanych specjalnie dla uczestników Najlepszego Koncertu Świata.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - Poznań - kiedy i o której start, gdzie gramy, jak dojechać?

Najlepszy Koncert Świata 2022 - Poznań

Poznań - kto wystąpi?

W tym roku przygotowaliśmy dla Was coś zupełnie wyjątkowego. Po raz pierwszy w historii na scenie Najlepszego Koncertu Świata usłyszeć będzie można Poranne Wyjce na żywo! Ekipa Pierwszej Zmiany wykona dla Was ulubione przeróbki utworów, które swoją premierę miały w porannym programie VOX FM.

Jeśli chodzi o gwiazdy, to zadbaliśmy o najlepszy skład, który w Poznaniu wygląda następująco:

  • MIG
  • Luka Rosi
  • Camasutra
  • Topky
  • D-Bomb
  • Red Queen
  • Extazy
  • Szpilki
  • News

CZYTAJ TAKŻE: Nie możesz przyjechać na koncert? Obejrzyj go na żywo w internecie!

Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?