Najlepszy Koncert Świata 2022 making of

i

Autor: VOX FM Najlepszy Koncert Świata 2022 - zobacz jak tworzyliśmy dla Was to wydarzenie

Najlepszy Koncert Świata 2022 od kuchni! Zobacz jak ekipa VOX FM tworzyła dla Was to wydarzenie

2022-07-08 15:32

Choć kurz na scenie opadł razem z rozrzuconym przez nas na finale konfetti to emocje Najlepszych Koncertów Świata pozostaną w naszych sercach na zawsze. To było sześć intensywnych tygodni. Do tej pory widzieliście efekt końcowy, czyli koncerty. Dziś chcemy Wam pokazać jak Najlepsze Koncerty Świata wyglądały "od kuchni"

Najlepszy Koncert Świata 2022

To zdecydowanie było największe wydarzenie muzyczne sezonu. W 6 tygodni odwiedziliśmy 6 miast i zagraliśmy dla Was z największymi gwiazdami disco polo i muzyki tanecznej. Kto był na Najlepszym Koncercie Świata, ten wie co tam się działo. Ale czy zastanawialiście się jak to wszystko wyglądało z naszej strony?

I choć czasem artyści podjeżdżali pod scenę na ostatnią chwilę, kable wpinały się w inne wejścia niż powinny, a makijaże i fryzury nie zawsze wytrzymywały w niesamowicie zmiennych warunkach pogodowych, to dołożyliśmy wszelkich starań, by zarówno widzowie pod sceną, jak i ci w Internecie nie zorientowali się, że cokolwiek idzie niekoniecznie zgodnie z planem. Zresztą... zobaczcie sami!

CZYTAJ TAKŻE: Wakacje Po Polsku! Gdzie i kiedy zawita ekipa VOX FM?

NKŚ Warszawa / making of / after video
Sonda
Wybierz HIT LATA 2022!